Радиоизотопты өнімдердің импорты туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 24 шілдедегі N 694
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялаудың тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Изотоп" ғылыми-өндірістік-коммерциялық, бірлестігіне 1998 жылы:
1997 жылғы 22 желтоқсанда "Маяк" өндірістік бірлестігімен, Ресей, жасалған N 398/07622740/45734 (99 дана, 0,01 Ки, 29100 АҚШ доллары, ТМД СЭҚ ТН бойынша тауардың коды - 284420);
1997 жылғы 10 қарашада "Маяк" өндірістік бірлестігімен, Ресей, жасалған N 398/07622740/45729 (477 дана, 44200 Ки, 198400 АҚШ доллары, ТМД СЭҚ, ТН бойынша тауардың коды - 284440);
1998 жылғы 17 наурызда "Техснабэкспорт" сыртқы экономикалық акционерлік қоғамымен, Ресей, жасалған N 08843672/80106-02 (490 дана,
10.09 Ки, 200 000 АҚШ доллары, ТМД СЭҚ, ТН бойынша тауардың коды - 284440);
1998 жылғы 17 наурызда Санкт-Петербургтың "Изотоп" кәсіпорнымен, Ресей, жасалған N 398/08625202 (52 дана, 0.6 Ки, 427200 Ресей рублі, ТМД СЭҚ, ТН бойынша тауардың коды - 284440) келісім шарттарға сәйкес Қазақстан Республикасына 38.2 млн. теңге (498.7 мың АҚШ доллары) сомасына жалпы белсенділігі 44210.7 Кюри, саны 1118 дана (орама) радиоизотопты өнімдерді әкелуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі белгіленген тәртіппен "Изотоп" ғылыми-өндірістік-коммерциялық
бірлестігіне өнімдердің көлемін әкелуге лицензиялар берсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының Атом энергиясы жөніндегі
комитетіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об импорте радиоизотопной продукции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1998 г. N 694
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ и услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить научно-производственно-коммерческому объединению "Изотоп" ввоз в Республику Казахстан в 1998 году радиоизотопной продукции в количестве 1118 шт.(упаковок) общей активностью 44210.7 Кюри на сумму 38.2 млн. тенге (498,7 тыс. долларов США) согласно контрактам:
N 398/07622740/45734 от 22 декабря 1997 г. с производственным объединением "Маяк", Россия (99 ед., 0,01 Ки, 29100 долларов США, код товара по ТН ВЭД СНГ - 284420);
N 398/07622740/45729 от 10 ноября 1997 г. с производственным объединением "Маяк", Россия (477 ед., 44200 Ки, 198400 долларов США, код товара по ТН ВЭД СНГ - 284440);
N 08843672/80106-02 от 17 марта 1998 г. с открытым Внешне-экономическим акционерным обществом "Техснабэкспорт", Россия (490 ед., 10.09 Ки, 200000 долларов США, код товара по ТН ВЭД СНГ - 284440);
N 398/08625202 от 17 марта 1998 г. с Санкт-Петербургским предприятием "Изотоп", Россия (52 ед., 0.6 Ки, 427200 российских рублей, код товара по ТН ВЭД СНГ - 284440).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан выдать лицензии в установленном порядке научно-производственно-коммерческому объединению "Изотоп" на поставку указанного объема продукции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Агентство по атомной энергии Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан