Банкроттық рәсімдерінде және соттан тысқары тарату рәсімінде уәкілетті органның мемлекет мүдделерін білдіруі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 1 тамыздағы N 729. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.24. N 695 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Банкроттық туралы" 1998 жылғы 1 шілдедегі  Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кәсіпорындарды қайта құру және тарату жөніндегі агенттік" акционерлік қоғамы банкроттық рәсімдерінде және соттан тысқары тарату рәсімінде бюджетке және бюджеттен тыс қорларға төленетін міндетті төлемдер жөніндегі, сондай-ақ соттан тысқары тарату рәсімдерін жүргізу жөніндегі кредиторлардың мүдделерін білдіретін уәкілетті орган болып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О представлении уполномоченным органом интересов государства в процедурах банкротства и во внесудебной процедуре ликвидации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1998 г. N 729. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2004 года N 695 (P040695)
Во исполнение Закона Республики Казахстан Z980256_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О банкротстве" от 1 июля 1998 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Агентство по реорганизации и ликвидации предприятий" уполномоченным органом по представлению интересов кредиторов по обязательным платежам в бюджет и внебюджетные фонды в процедурах банкротства и во внесудебной процедуре ликвидации, а также по инициированию внесудебной процедуры ликвидации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан