Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 маусымдағы N 592 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 4 тамыздағы N 738 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.07.2013 № 673 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық бюджет есебiнен ұсталатын және Астана қаласына қоныс аударған мемлекеттiк органның орталық аппараты қызметкерiнiң өзi тұрып жатқан қызметтiкке теңестiрiлген тұрғын үйдi сатып алу шартының нысанын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 маусымдағы N 592 P980592_қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
Республикалық бюджет есебiнен ұсталатын және Астана қаласына қоныс аударған мемлекеттiк органның орталық аппараты қызметкерiнiң өзi тұрып жатқан қызметтiкке теңестiрiлген тұрғын үйдi сатып алу шарты мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын;
"9. Осы шарт сатып алатын тұрғын үйi үшiн ақша "Жаңа астана" қорының шотына түскеннен кейiн күшiне енедi".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1998 года N 592
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1998 г. N 738. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 673
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.07.2013 № 673 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1998 года N 592 P980592_ "Об утверждении формы Договора выкупа занимаемого жилища, приравненного к служебному, работниками центрального аппарата государственного органа, содержащегося за счет республиканского бюджета и передислоцированных в город Астану" следующее дополнение:
Договор выкупа занимаемого жилища, приравненного к служебному, работниками центрального аппарата государственного органа, содержащегося за счет республиканского бюджета и передислоцированных в город Астану, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Настоящий договор вступает в силу после поступления денег за выкупаемое жилище на счет Фонда "Новая столица".
Премьер-Министр
Республики Казахстан