1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 18 тамыз N 781
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне арналған бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі:
1998 жылдың 15 тамызына дейін мерзімде Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен
келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Министрліктің мемлекеттік
тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық
актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс әзірлесін және
Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 18 тамыздағы
N 781 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының
ТІЗБЕСІ
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|1.|Жалпы сипаттағы мемлекеттік        |              |
|  |қызмет көрсетулер                  |              |
|  |Республикалық деңгейде әкімшілік   | Ұстауға      |Ұстауға
|  | шығыстар                          |              |
|  |Орталық органның аппараты          |              |
|  | Басқа елдердегі органдардың       |              |
|  | (елшіліктердің, өкілдіктердің,    |              |
|  | дипломаттық қызметтердің)         |              |
|  | аппараты                          |              |
|  |                                   |              |
|  |Елдің саяси, сауда-экономикалық    |              |
|  |мүдделерін қамтамасыз ету          |              |
|  |                                   |              |
|  |      Мемлекеттік мекемелер        |Үлестік ұстау |Үлестік ұстау
|  | ТМД-ның атқарушы хатшылығы        |Бұл да        |Бұл да
|  | ТМД- мемлекеттік ақпараттық       |Бұл да        |Бұл да
|  | агенттіктері басшыларының кеңесі  |              |
|  | Экономикалық одақтың              |Бұл да        |Бұл да
|  |Мемлекетаралық экономикалық        |Бұл да        |Бұл да
|  |комитеті                           |              |
|  |Интеграциялық комитет              |Бұл да        |Бұл да
|  | ТМД-ға мүше елдердің көлік        |Бұл да        |Бұл да
|  | министрлерінің көлік кеңесін      |              |
|  |үйлестірудің атқарушы комитеті     |              |
|  |Мемлекетаралық авиациялық          |Бұл да        |Бұл да
|  |комитет                            |              |
|  |Мемлекетаралық Экологиялық         |Бұл да        |Бұл да
|  |кеңес                              |              |
|  |                                   |              |
|  |ТМД Экономикалық соты              |Бұл да        |Бұл да
|  |Парламентаралық Ассамблея          |Бұл да        |Бұл да
|  |Стандарттау, метрология және       |Бұл да        |Бұл да
|  |сертификаттау жөніндегі            |              |
|  |мемлекетаралық кеңес               |              |
|  |ТМД Статистикалық комитеті         |Бұл да        |Бұл да
|  |                                   |              |
|  | ТМД Денсаулық сақтау хатшылығы    |              |
|  |Табиғи және техногендік сипаттағы  |Бұл да        |Бұл да
|  |төтенше жағдайлар жөніндегі        |              |
|  |мемлекетаралық кеңес               |              |
|  |Геодезия, картография, кадастр     |Бұл да        |Бұл да
|  |және қашықтан бақылау жөніндегі    |              |
|  |мемлекетаралық кеңес               |              |
|  |Мұнай және газ жөніндегі           |Бұл да        |Бұл да
|  |мемлекетаралық кеңес               |              |
|  |Гидрометерология жөніндегі         | Бұл да       | Бұл да
|  |мемлекетаралық кеңес               |              |
|  |ТМД-ға қатысушылардың машина       |Бұл да        |Бұл да
|  |жасаудағы ынтымақтастық жөніндегі  |              |
|  |мемлекетаралық кеңесінің хатшысы   |              |
|  |Беларусь Республикасының,          |Үлестік ұстау |Үлестік ұстау
|  |Қазақстан Республикасының, Қырғыз  |              |
|  | Республикасының, Ресей            |              |
|  |Федерациясының парламентаралық     |              |
|  |комитеті                           |              |
|  |Халықаралық ұйымдарға қатысу       | Жарналар     |Жарналар
|  |Жауынгер-интернационалистердің     |Үлестік ұстау |Үлестік ұстау
|  |мемлекетаралық кешенді             |              |
|  |медициналық әлеуметтік бағдарламасы|              |
|  |Мемлекетаралық радиохабарлары      |Бұл да        |Бұл да
|  |бағдарламасы                       |              |
|  |"Батыр Брест қамалы" мемориалдық   |Бұл да        |Бұл да
|  |кешені                             |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |Ұстауға       |Көрсетілген
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |қызметтер үшін
|  |Ғимараттарды күту және             |              |
|  |қызметкерлердің қызметін           |              |
|  |қамтамасыз ету                     |              |
|4 |Білім беру                         |              |
|  | Республикалық деңгейде орындалатын|Бұл да        |Бұл да
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |
|  |Аппараттың кадрларын қайта         |              |
|  |даярлау                            |              |
|__|___________________________________|______________|____________________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Министерства иностранных дел Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1998 года N 781
Во исполнение пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года N 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм для Министерства иностранных дел Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
в срок до 15 августа 1998 года по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан утвердить методические документы по формированию государственных заказов Министерства в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 авгусга 1998 года N 781
Перечень
программ и подпрограмм Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
финансируемых из республиканского бюджета
---------------------------------------------------------------------
N !           Наименование            !Форма         !Форма
!                                   !финансирования!финансирования
!                                   !в 1998 году   !на 1999 год
---------------------------------------------------------------------
1 Государственные услуги общего
характера
Административные расходы на         На содержание  На содержание
республиканском уровне
Аппарат центрального органа
Аппарат органоя в других странах
(посольства, представительства,
дипломатические миссии)
Обеспечение политических,
торговоэкономических интересов
страны
Государственные учреждения
Исполнительный секретариат СНГ      Долевое        Долевое
содержание     содержание
Совет руководетелей государственных    То же         То же
информационных агентств СНГ
Межгосударственный экономический       То же         То же
комитет Экономического союза
Интеграционный комитет                 То же         То же
Исполнительный комитет координации     То же         То же
транспортного совещания Министров
транспорта стран-членов СНГ
Межгосударственный авиационный         То же         То же
комитет
Межгосударственный экологический       То же         То же
Совет
Экономический суд СНГ                  То же         То же
Межпарламентская Ассамблея             То же         То же
Межгосударственный совет по            То же         То же
стандартизации, метрологии и
сертфикации
Статистический комитет СНГ             То же         То же
Секретариат здравоохранения СНГ        То же         То же
Межгосударственный совет по            То же         То же
чрезвычайным ситуациям природного и
техногенного характера
Межгосударственный совет по            То же         То же
геодезии, картографии, кадастру и
дистанционному зондированию
Межгосударственный совет по нефти       То же        То же
и газу
Межгосударственный совет по             То же        То же
гидрометеорологии
Секретариат межгосударственного         То же        То же
совета участников СНГ по
сотрудничеству в машиностроении
Межпарламентский комитет Республики  Долевое       Долевое
Беларусь, Республики Казахстан,      содержание    содержание
Кыргызской Республики, Российской
Федерации
Участие в международных              Взносы        Взносы
организациях
Межгосударственная комплексная       Долевое       Долевое
медико-социальная программа воинов-  содержание    содержание
интернационалистов
Межгосударственная радионавигационная   То же        То же
программа
Мемориальный комплекс "Брестская        То же        То же
крепость-герой"
Государственные заказы,             На содержание  За оказанные
выполняемые на республиканском                     услуги
уровне
Обслуживание зданий и обеспечение
деятельности работников
4  Образование
Государственные заказы, выполняемые    То же         То же
на республиканском уровне
Переподготовка кадров аппарата