"Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" акционерлiк қоғамының байқаушы кеңесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 31 тамыздағы N 819. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 маусымдағы N 702 ~P020702 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру департаментi белгiленген тәртiппен мына
құрамда "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" акционерлiк қоғамының
байқаушы кеңесiн бекiту жөнiнде шара қолдансын:
Өтембаев Ержан Әбiлхайырұлы     - Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы,
төраға (келiсiм бойынша)
Әбiтаев Есенберген Әбiтайұлы    - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда вице-министрi
Дауылбаев Асхат Қайзуллаұлы     - Қазақстан Республикасының
Әдiлет вице-министрi
Ержанов Оразалы Сәнтайұлы       - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру
департаментiнiң директоры
Кешубаев Ғалиаусат Қайырбекұлы  - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Басшысының орынбасары
Құрманғалиев Серiк              - Қазақстан Республикасының
Шолпанқұлұлы                      Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау
жөнiндегi комитетi
төрағасының орынбасары
Қаппаров Нұрлан Жамбылұлы       - "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз
компаниясы" акционерлiк
қоғамының президентi
2. "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" акционерлiк қоғамының
байқаушы кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997
жылғы 17 желтоқсандағы N 1764
P971764_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 54, 492-құжат) күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О наблюдательном совете акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 г. N 819. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 июня 2002 г. N 702 ~P020702 )
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке
принять меры по утверждению наблюдательного совета акционерного
общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" в следующем
составе:
Утембаев Ержан Абулхаирович    - Председатель Агентства по
стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан,
председатель (по согласованию)
Абитаев Есберген Абитаевич     - вице-Министр энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан
Даулбаев Асхат Кайзуллаевич    - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Ержанов Оразалы Сантаевич      - Директор Департамента
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Кешубаев Галиаусат             - заместитель Руководителя Канцелярии
Каирбекович                      Премьер-Министра Республики
Казахстан
Курмангалиев Серик             - заместитель Председателя Комитета
Шолпанкулович                    по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Республики Казахстан
Каппаров Нурлан Жамбулович     - президент акционерного общества
"Национальная нефтегазовая
компания "Казахойл"
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 декабря 1997 года N 1764 P971764_ "О наблюдательном совете акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 54, ст. 492).
Премьер-Министр
Республики Казахстан