Жер қойнауын пайдалану құқығына лицензиялар беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 29 қыркүйек N 970
"Жер қойнауын және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ Заң күші бар Жарлығының 23-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамына:
1) Қызылорда облысының аумағында орналасқан Иіркөл, Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Семізбай, Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Заречное кен орындарында уран өндіруге;
2) Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан Дубравское кен орнында апатиттерді барлауға лицензиялар берілсін.
2. "Финконкорд" акционерлік қоғамына:
1) Шығыс Қазақстан облысының аумағында орналасқан Юбилейно- Снегерихинское және Анисимов Ключ кен орындарында полиметалл кенін өндіруге;
2) Шығыс Қазақстан облысының аумағында орналасқан Қаражал кен орнында флюорит өндіруге лицензиялар берілсін.
3. "Алел" қаржы-инвестициялық корпорациясының Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 1998 жылғы 16 ақпандағы N 8-01-7/7 шешімінің негізінде Шығыс Қазақстан облысының аумағында орналасқан Суздаль алтын кені кен орнын барлау мен өндіруді жүзеге асыруға арналған 1995 жылғы 13 наурыздағы сериясы МГ N 35а лицензия бойынша жер қойнауын пайдалану құқығы қалпына келтірілсін.
4. Қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі мемлекеттік комитетіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выдаче лицензий на право недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года № 970
В соответствии со статьей 23 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года № 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выдать акционерному обществу "Национальная атомная компания "Казатопром" лицензии:
1) на добычу урана на месторождениях Ирколь, расположенном на территории Кызылординской области, Семизбай, расположенном на территории Северо-Казахстанской области, Заречное, расположенном на территории Южно-Казахстанской области;
2) на разведку апатитов на месторождении Дубравское, расположенном на территории Северо-Казахстанской области.
2. Выдать акционерному обществу "Финконкорд" лицензии:
1) на добычу полиметаллических руд на месторождениях Юбилейно-Снегирихинское и Анисимов Ключ, расположенных на территории Восточно-Казахстанской области;
2) на добычу флюорита на месторождении Караджал, расположенном на территории Восточно-Казахстанской области.
3. Считать восстановленным право недропользования финансово-инвестиционной корпорации "Алел" согласно лицензии серии МГ № 35а от 13 марта 1995 года на разведку золота на месторождении Суздальское, расположенном на территории Восточно-Казахстанской области, на основании решения Верховного Суда Республики Казахстан от 16 февраля 1998 года
№ 8-01-7/7.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Государственный комитет Республики Казахстан по инвестициям.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова