Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 15 қазандағы N 1048 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 жыл, N 29, 256-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі:
мынадай мазмұндағы тараумен және реттік нөмірі 472-жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі комитеті
472. "Резерв" республикалық мемлекеттік
кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында)            Астана қаласы.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1998 года № 1048. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 P960790_ "О перечне республиканских государственных предприятий (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 29, ст. 256) следующие дополнения:
Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденный указанным постановлением:
дополнить разделом и строкой, порядковый номер 472, следующего содержания:
"Комитет по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
472. Республиканское государственное
предприятие "Резерв"
(на праве хозяйственного ведения)                      г. Астана".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан