Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 және 1998 жылғы 19 ақпандағы N 119 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 16 қазандағы N 1053
"Мемлекеттiк басқару органдарын одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 30 маусымдағы N 3986 U983986_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 P980017_ қаулысында:
1) 3-тармақтың 1-тармақшасындағы "Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiмен" деген сөздер "Экономика, индустрия және сауда министрлiгiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 6-тармақтағы "мен Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздер алынып тасталсын;
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында.
1) реттiк нөмiрлерi 5,7,21,28,31,35,37-жолдар "СЖРА" деген сөзден кейiн "(келiсiм бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
2) реттiк нөмiрi 29-жол алынып тасталсын;
3) реттiк нөмiрi 38-жолдағы "СЖРА" деген сөз "Қазақстан
Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) реттiк нөмiрi 39-жол алынып тасталсын;
5) реттiк нөмiрi 41а-жол "СЖРА" деген сөзден кейiн "(келiсiм
бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
6) реттiк нөмiрi 42, 48-жолдардағы "СЖРА" деген сөз алынып
тасталсын;
7) реттiк нөмiрi 43-жол алынып тасталсын;
8) мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 48-1, 48-2, 48-3, 48-4,
48-5, 48-6-жолдармен толықтырылсын:
"48-1 Антидемпинг туралы Энергетика,  қазан қараша желтоқсан;
индустрия
және саудаминi,
Ауылшарминi
48-2 Субсидиялар мен     Энергетика,  қазан қараша желтоқсан;
өтем шаралары       индустрия
туралы              және саудаминi,
Қаржыминi
48-3 Стандарттау         Энергетика,  қазан қараша желтоқсан;
туралы              индустрия
және саудаминi
48-4 Сертификаттау       Энергетика,  қазан қараша желтоқсан;
туралы              индустрия
және саудаминi
48-5 "Лицензиялау        Энергетика,   қараша желтоқсан желтоқсан;
туралы" Қазақстан   индустрия
Республикасы        және саудаминi,
Президентiнiң       Қаржыминi,
Заң күшi бар        Әдiлетминi,
Жарлығына           Көлiккомминi
өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года N 17 и от 19 февраля 1998 года N 119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 года N 1053
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 г. N 3986 U983986_ "О дальнейших мерах по оптимизации органов государственного управления" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года N 17 P980017_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год":
1) в подпункте 1 пункта 3 слова "Агентством по стратегическому планированию и реформам" заменить словами "Министерством энергетики, индустрии и торговли";
2) в пункте 6 слова "и Агентство по стратегическому планированию и реформам" исключить;
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год, утвержденном указанным постановлением:
1) в строках, порядковые номера 5, 7, 21, 27, 28, 31, 35, 37,
после слова "АСПР" дополнить словом "(по согласованию)";
2) строку, порядковый номер 29, исключить;
3) в строке, порядковый номер 38, слово "АСПР" заменить словами
"Комитет Республики Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции";
4) строку, порядковый номер 39, исключить;
5) в строке, порядковый номер 41а, после слова "АСПР" дополнить
словом "(по согласованию)";
6) в строках, порядковые номера 42, 48, слово "АСПР" исключить;
7) строку, порядковый номер 43, исключить;
8) дополнить строками, порядковые номера 48-1, 48-2, 48-3,
48-4, 48-5, 48-6, следующего содержания:
"48-1 Об антидемпинге МЭИТ, Минсельхоз  октябрь  ноябрь  декабрь;
48-2 О субсидиях и         МЭИТ,       октябрь  ноябрь  декабрь;
компенсационных мерах      Минфин
48-3 О стандартизации      МЭИТ        октябрь  ноябрь  декабрь;
48-4 О сертификации        МЭИТ        октябрь  ноябрь  декабрь;
48-5 О внесении изменений  МЭИТ,       ноябрь   декабрь декабрь;
и дополнений в Указ        Минфин,
Президента Республики      Минюст,
Казахстан, имеющий силу    Минтранском
Закона, "О лицензировании"

48-6 Мемлекеттiк          Энергетика,қараша желтоқсан желтоқсан;
резерв туралы        индустрия
және саудаминi,
Қаржыминi,ТЖК,
Қорғанысминi,
Iшкiiсминi,
СЖРА (келiсiм
бойынша)
2.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.06. N 1108
қаулысымен.
P991108_
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

48-6 О государственном     Минэнерго,  ноябрь   декабрь декабрь
резерве                    Минфин,
КЧС,
Минобороны,
МВД
АСПР (по согласованию)".
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6
августа 1999 г. N 1108
P991108_
)
3. Настоящее постановление вступает в законную силу со
дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан