Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1998 жылғы 6 қарашадағы N 1133 Қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Yкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2201 қаулысын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 7-жолда:
2-бағандағы "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда
министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағандағы "бағалы металдар мен бағалы тастарды қайта өңдеу, сақтау,
зергерлік бұйымдар жасау" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 22-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года № 1133. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. № 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 515) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 7:
в графе 2 слова "Министерство экономики и торговли Республики Казахстан"
заменить словами "Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан";
в графе 3 слова "переработка, хранение драгоценных металлов и драгоценных
камней, изготовление ювелирных изделий" исключить;
строку, порядковый номер 22, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит
опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Оператор:   А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова)