Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 9 маусымдағы N 940 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 1 желтоқсан N 1215
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызметін одан әрі реформалау бағдарламасы мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің оны жүзеге асыру жөніндегі шараларының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 9 маусымдағы N 940 P970940_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
қызметін одан әрі реформалау бағдарламасын іске асыру жөніндегі Қазақстан
Республикасы Үкіметі шараларының жоспарында:
реттік нөмірі 9 және 13-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 1997 года № 940
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года № 1215
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 1997 года № 940 P970940_ "О Программе дальнейшего реформирования государственной службы Республики Казахстан по ее реализации" следующие изменения:
в Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации
Программы дальнейшего реформирования государственной службы Республики
Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 9 и 13, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова