"ЕС Қазақстан энергетика орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 31 желтоқсан N 1358
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Шаруашылық жүргізу құқығындағы "ЕС Қазақстан энергетика орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі мемлекеттік басқарудың уәкілетті органы, сондай-ақ шаруашылық жүргізу құқығындағы "ЕС Қазақстан энергетика орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын орган болып белгіленсін.
3. Мемлекеттік басқарудың уәкілетті органы шаруашылық жүргізу құқығындағы "ЕС Қазақстан энергетика орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жарғысын бекітсін.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании Республиканского государственного предприятия "Энергетический центр ЕС Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1378
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное предприятие "Энергетический центр ЕС Казахстан" на праве хозяйственного ведения.
2. Определить уполномоченным органом государственного управления, а также органом, осуществляющим по отношению к Республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Энергетический центр ЕС Казахстан" функции субъекта права государственной собственности, Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
3. Уполномоченному органу государственного управления утвердить устав Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Энергетический центр ЕС Казахстан".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)