Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 1999 жылғы 24 ақпан N 170. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.25. N 202 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Жандосов Ораз Әлиұлы - Қазақстан Республикасы Премьер- Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі мемлекеттік комитетінің төрағасы, Кеңес басшысының орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жандосов Ораз Әлиұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, Кеңес басшысының орынбасары";
2) "Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы - Қазақстан Республикасының
Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары (келісім бойынша)";
3) Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамына:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрі Кәкімжанов Зейнолла Халидоллаұлы енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года N 170. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 2003 г. N 202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года № 983 P980983_ "О создании Совета по экономической политике" следующие изменения и дополнение:
1) строку "Джандосов Ураз Алиевич - Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Председатель Государственного комитета Республики Казахстан по инвестициям, заместитель Руководителя Совета" изложить в следующей редакции:
"Джандосов Ураз Алиевич - Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, заместитель руководителяСовета";
2) строку "Мынбаев Сауат Мухаметбаевич - Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Мынбаев Сауат Мухаметбаевич" - заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)";
3) ввести в состав Совета по экономической политике:
Какимжанова Зейнуллу          - Министра государственных
Халидолловича                   доходов Республики Казахстан
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан