"ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөніндегі ұлттық компания" жабық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 наурыз N 216
Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 18 ақпандағы N 8 N990008_ өкімін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Т.А. Құлыбаевты "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөніндегі
ұлттық компания" жабық акционерлік қоғамының президенті етіп тағайындалсын;
2)
ЕСКЕРТУ. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.12.30. N 2026
қаулысымен.
P992026_
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.07.18. N 1083
қаулысымен.
P001083_
ЕСКЕРТУ. 2)-тармақша күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2001.02.28. N 290
қаулысымен.
P010290_
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы закрытого акционерного общества "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1999 № 216
В целях реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 18 февраля 1999 года № 8 Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) назначить Кулибаева Т.А. президентом закрытого акционерного
общества "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл";
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28
февраля 2001 г. N 290
P010290_
)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)