Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына берілетін арнайы мүліктің Қазақстан Республикасының аумағы бойынша транзиті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 наурыз N 239
Қазақстан Республикасының "Қару-жараққа, әскери техникаға және екі ұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңының 5-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Росвооружение" қару-жарақ пен әскери техниканың экспорты мен импорты жөніндегі мемлекеттік компания (Мәскеу қаласы) 1997 жылғы 13 желтоқсандағы N РВ/786006091008/N810/ 2157131/ 314-400/97 - Им203 келісім-шарт бойынша Өзбекстан Республикасы Сыртқы экономикалық байланыстар министрлігінің "Узпроммашимпэкс" сыртқы сауда бірлестігі (Ташкент қаласы) үшін Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына беретін арнайы мүліктің Қазақстан Республикасының аумағы бойынша қосымшаға сәйкес көлемдегі транзитіне рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігі 1996 жылғы 5 сәуірдегі Достастыққа қатысушы мемлекеттер Теміржол көлігі жөніндегі кеңесінің он бесінші отырысында бекітілген Теміржолдар бойынша қауіпті жүктерді тасымалдаудың ережесіне сәйкес жүктердің Қазақстанның аумағы бойынша жүруінің қауіпсіздігі мен оны
бақылаудың ерекше шараларын қамтамасыз ете отырып тасымалдауды жүзеге
асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден
комитеті
транзиттік тасымалдауларға заңдарда белгіленген тәртіппен бақылау жасауды
қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О транзите по территории Республики Казахстан специмущества, поставляемого из Российской Федерации в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года № 239
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит по территории Республики Казахстан специмущества из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемого Государственной компанией по экспорту и импорту вооружений и военной техники "Росвооружение" (город Москва) для Внешнеторгового объединения "Узпроммашимпэкс" Министерства внешних экономических связей Республики Узбекистан (город Ташкент) по контракту № РВ/786006091008/№ 810/2157131/314-400/97-Им203 от 13 декабря 1997 года в количестве согласно приложению.
2. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан осуществить перевозку с обеспечением особых мер безопасности и контроля за продвижением грузов по территории Казахстана в соответствии с Правилами перевозок опасных грузов по железных дорогам, утвержденным на пятнадцатом заседании Совета по железнодорожному транспорту государств-участников Содружества от 5 апреля 1996 года.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов
Республики Казахстан обеспечить контроль за транзитными перевозками в
установленном законодательством порядке.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)