Астық пен оны қайта өңдеу өнімдерінің экспортын мемлекеттік қолдау жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 сәуірдегі N 380 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171  Қаулысымен.
Астық экспортының мүмкіндіктерін кеңейту және экспорттаушылардың мүдделерін қорғау, астық рыногының инфрақұрылымын дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кеден төлемдерінің ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 7 қарашадағы N 1479  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 35, 441-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"кеден органдары құрған уақытша сақтау қоймаларында тауарлардың сақталғаны үшін кеден алымы" деген жолдар "СЭҚ ТН (ТМД) коды 1001-1109 тауарлардан басқасы тәулігіне тауардың кедендік құнының 0,2% деген сөздермен толықтырылсын.
ЕСКЕРТУ. 1 тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі N 669  қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі, Энергетика, индустрия және сауда министрлігі, Қаржы министрлігі, Ұлттық Банкі (келісім бойынша), Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы (келісім бойынша) бір ай мерзім ішінде элеваторлардың астық қолхаттарын кепіл құжаты ретінде пайдалану жөніндегі пилоттық жобаны енгізудің мүмкіндігін қарасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне келісілген ұсыныс енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О мерах по государственной поддержке экспорта зерна и продуктов его переработки
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1999 года N 380. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1999 года N 380 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В целях расширения возможностей экспорта зерна и защиты интересов экспортеров, развития инфраструктуры рынка зерна, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.
Сноска. Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 2003 года N  669  .
2. Министерству сельского хозяйства, Министерству энергетики, индустрии и торговли, Министерству финансов, Министерству юстиции, Национальному Банку (по согласованию), Национальной комиссии по ценным бумагам Республики Казахстан (по согласованию) в месячный срок рассмотреть возможность внедрения пилотного проекта по использованию зерновых расписок элеваторов в качестве залогового документа и внести согласованное предложение в Правительство Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан