Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 ақпандағы N 163 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 сәуір N 433
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы балық шаруашылығының су тоғандарында
балық аулаудың 1999 жылға арналған лимитін (квотасын) бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 ақпадағы N 163
P990163_
қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасының балық
шаруашылығы су айдындарында балық аулаудың 1999 жылға арналған
лимиттері (квоталары)" "Жиыны 792,0 292,0 604,0" деген жолдан кейін
мынадай мазмұндағы бөлімдермен толықтырылсын:
(тоннамен)
__________________________________________________________________________
|Су айдындары      |Балық аулаудың жол берілетін лимиттері (квоталары)
|__________________|_______________________________________________________
|                  |Барлығы|табан|көксерке|сазан|ақмарқа|сигбалық.|өзгелері
|                  |       |     |        |     |       |тары      |
|__________________|_______|_____|________|_____|_______|__________|_______
Ақмола облысы
Біртабан-Шалқар
көл жүйесі          125     35     20       8     -        -          62
Ұялы көл жүйесі
95     25     12       -     -        -          58
Ұзынкөл, Жарлы-
көл, Майбалық
көлдері             130     -       -       80    -        3          47
Құмдыкөл көлі       70      -       -       -     -        -          70
Саумалкөл көлі      30      -       -       -     -        -          30
Қожакөл көлі        55      -       -       -     -        -          55
Басқа көлдер        117     -       -       22    -        -          95
Вячеслав су
қоймасы             110     55      25      -     -        -          30
Басқа су қоймала-
ры және көлдер      68      8       3       22    -        -          35
Жиыны            800     123     60      132   -        3          482
Ақтөбе облысы
Ырғыз-Торғай        1000    -       -       150   -        -          850
көл жүйесі
Ақтөбе су            70     -       5        -    -        -          65
қоймасы
Өзге су тоғандары    80     -       -        -    -        -          80
Жиыны             1150    -       5       150   -        -          995
Солтүстік Қазақстан облысы
Үлкен Таранғұл      350     -       -        -    -        40         310
көлі
Кіші Таранғұл       100     -       -        -    -        -          100
көлі
Грачи көлі          50      -       -        -    -        -           50

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года № 163
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1999 года № 433
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24
февраля 1999 года № 163
P990163_
"Об утверждении лимитов (квот) вылова рыбы
в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан на 1999 год" следующие
дополнения и изменение:
"в лимитах (квотах) вылова рыбы в рыбохозяйственных водоемах
Республики Казахстан на 1999 год, утвержденных указанным
постановлением, после строки "Итого 792,0 292,0 604,0" дополнить
разделами следующего содержания:
(в тоннах)
____________________________________________________________________
|     Водоемы       |       Лимиты (квоты) допустимого улова рыбы    |
|                   |________________________________________________|
|                   | Всего | лещ | судак |сазан|жерех|сиговые|прочие|
|___________________|_______|_____|_______|_____|_____|_______|______|
Акмолинская область
Биртабан-Шалкарская
система озер           125    35     20      8     -      -       62
Уялинская система
озер                    95    25     12      -     -      -       58
Озера Узунколь,
Жарлыколь,
Майбалык               130    -      -       80    -      3       47
Оз. Кумдыколь           70    -      -       -     -      -       70
Оз. Саумалколь          30    -      -       -     -      -       30
Оз. Кожаколь            55    -      -       -     -      -       55
Другие озера           117    -      -       22    -      -       95
Вячеславское
водохранилище          110    55     25      -     -      -       30
Другие водохранилища
и озера                 68     8      3      22    -      -       35
Итого      800   123     60     132    -      3      482
Актюбинская область
Иргиз-Тургайская
система озер          1000    -      -      150    -      -      850
Актюбинское
водохранилище           70    -      5       -     -      -       65
Другие водоемы          80    -      -       -     -      -       80
Итого     1150    -      5      150    -      -      995
Северо-Казахстанская область
Оз. Б. Тарангул        350    -      -       -     -      40     310
Оз. М. Тарангул        100    -      -       -     -      -      100
Оз. Грачи               50    -      -       -     -      -       50

Қондықты көлі       10      -       -        -    -        10          -
Половинное көлі     100     -       -        -    -        -           100
Жақсы Жаңғызтау
көлі                100     -       -        -    -        100         -
Алуа көлі           100     -       -        -    -        -           100
Майбалық көлі       110     -       -        -    -        -           110
Басанов көлі        100     -       -        -    -        -           100
Каменное көлі       90      -       -        -    -        -           90
Ізбасар көлі        200     -       -        -    -        -           200
Сливное көлі        100     -       -        -    -        -           100
Жиыны           1410    -       -        -    -        150        1260
Қарағанды облысы
Ертіс-Қарағанды
каналы су қоймасы   54      32      8        -    -        -           14
Басқа су            178,5   40      -        12,5 -        -           126
қоймалары
Көлдер              139,5    -      -        14,5 -        -           125
Жиыны            372,0    72     8        27,0 -        -           265
Батыс Қазақстан облысы
Жолқар көлі         200      -      100      50   -        -           50
Жартыкөл көлі       80       -      -        50   -        -           30
Қаңбақты көлі       60       30     10       20   -        -            -
Жаңаталап көлі      80       60     -        20   -        -            -
Соқырыл көлі        60       40     -        20   -        -            -
Сарышағанан көлі    60       30     10       20   -        -            -
Жиыны              540      160    120      180  -        -           80
Қостанай облысы
Жоғарғы Тобыл
су қоймасы          175      60     -        -    -        20          95
Қаратомар су
қоймасы             100      40     -        -    -        -           60
Көлдер              625      15     -        -    -        -           610
Жиыны             900      115    -        -    -        20          765
Павлодар облысы
Ертіс-Қарағанды
каналы              75       40     25       -    -        -            10
Көлдер              105      -      20       -    -        -            85
Жиыны            180      40     45       -    -        -            95
Жамбыл облысы
Тасөткел су
қоймасы             100      60     10       -    -        -            30
Белкөл көлі         250      80     50       -    -        -
120
Ақкөл көлі           50      -      10       10   -        -            30
Үлкен Қамқалы
көлі                20       15     -        5    -        -            -

Оз. Кондыкты            10    -      -       -     -      10       -
Оз. Половинное         100    -      -       -     -      -      100
Оз. Жаксы-Жангистау    100    -      -       -     -      100      -
Оз. Алва               100    -      -       -     -      -      100
Оз. Майбалык           110    -      -       -     -      -      110
Оз. Басановское        100    -      -       -     -      -      100
Оз. Каменное            90    -      -       -     -      -       90
Оз. Избасар            200    -      -       -     -      -      200
Оз. Сливное            100    -      -       -     -      -      100
Итого       1410   -      -       -     -      150   1260
Карагандинская область
Водохранилище
канала Иртыш-Караганда  54    32     8       -     -      -       14
Другие водохранилища  178,5   40     -      12,5   -      -      126
Озера                 139,5   -      -      14,5   -      -      125
Итого      372,0   72     8      27,0   -      -      265
Западно-Казахстанская область
Оз. Жолкар             200    -      100     50    -      -       50
Оз. Жартылкул           80    -      -       50    -      -       30
Оз. Камбакты            60    30      10     20    -      -       -
Оз. Жанаталап           80    60     -       20    -      -       -
Оз. Сокрыл              60    40     -       20    -      -       -
Оз. Сарышаганан         60    30      10     20    -      -       -
Итого        540   160     120    180    -      -       80
Костанайская область
Верхне-Тобольское
водохранилище          175    60      -      -     -      20      95
Каратомарское
водохранилище          100    40      -      -     -      -       60
Озера                  625    15      -      -     -      -      610
Итого        900   115      -      -     -      20     765
Павлодарская область
Канал Иртыш-Караганда   75    40     25      -     -      -       10
Озера                  105    -      20      -     -      -       85
Итого        180    40     45      -     -      -       95
Жамбылская область
Тасоткольское
водохранилище          100    60     10      -     -      -       30
Оз. Беликоль           250    80     50      -     -      -      120
Оз. Акколь              50           10      10    -      -       30
Оз. Большие Камкалы     20    15     -       5     -      -        -

Жиыны             420      155    70       15   -        -           180
Қызылорда облысы
Сырдария өзені      260      110    100      50   -        -            -
Көкшекөл көлі       200      -       -       -    -        -           200
Жиыны             460      110    100      50   -        -           200
Оңтүстік Қазақстан облысы
Сырдария өзені
және маңындағы
жайылма көлдер      70       20     20       10   -        -            20
Бұғын су қоймасы    30       10     10       10   -        -            -
Шошқакөл көл
жүйесі              10       -      -        5    -        -            5
Жиыны             110      30     30       25   -        -            25
Каспий теңізінің су биоресурстары жөніндегі комиссиясының
ұсынымдарын ескере отырып, Каспий теңізі бойынша балық аулау лимиті
(квотасы) мына көлемде белгіленсін:
Шабақ                                    21990
Майшабақ                                 30
Тікенді балық                            300
Ірі шағын балық                          300
Каспий итбалығы (ақүрпек), дана          5500".
"Қазақстанның су қоймалары бойынша барлық балық аулау" деген
жолдағы "54523" деген сан "83485" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Итого        420   155     70      15    -      -      180
Кызылординская область
р. Сырдарья            260   110     100     50    -      -       -
Оз. Кокшеколь          200    -       -       -    -      -       200
Итого        460   110     100     50    -      -       200
Южно-Казахстанская область
р. Сырдарья и
прилагаемые пойменные
озера                   70    20     20      10    -      -       20
Бугунское
водохранилище           30    10     10      10    -      -        -
Шошка-Кульская
система озер            10    -      -       5     -      -        5
Итого      110    30     30     25     -      -       25
С учетом рекомендаций Комиссии по водным биоресурсам Каспийского
моря лимит (квота) вылова рыбы по Каспийскому морю определить в
объеме:
Килька                            21990
Сельдь                               30
Кефаль                              300
Крупный частик                      300
Каспийский тюлень (белек), штук    5500
в строке "Всего по водоемам Казахстана вылов рыбы "цифру "54523"
заменить цифрой "83485".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)