Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 сәуір N 458
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "1999 жылдың егіс науқанын тұқымдық астықпен тауарлық несиелендіру туралы" 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 P990341_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) тармақтағы "123 000" деген сан "130 000" деген санмен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 1-қосымша қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3) мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамына, Батыс Қазақстан облысының әкімі өтінімінің негізінде, 16 400 тонна бидайдың тұқымын бидай тұқымының жоғарыда көрсетілген көлемін мемлекеттік ресурсқа есептеу арқылы мемлекеттік ресурстан арпа тұқымының тең көлеміне айырбастауды жүргізу ұсынылсын.
Бидайдың тұқымға жарамды тауарлы астығы бағасының ара-қатынасы тұқымға жарамды тауарлық партиядан арпаға 1:0.5, яғни 104 АҚШ долларына баламды баға бойынша белгіленсін және бидайдың тұқымын арпаның тұқымына ауыстырудың нәтижесінде пайда болған құндағы айырмашылық "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық сатып алу және ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін қолдау жөніндегі кейбір шаралар туралы" 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 P980998_ қаулысына сәйкес астық сатып алуға алынған қаражат бойынша "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" жабық акционерлік қоғамының алдындағы берешегіне қатысты деп белгіленсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 23 сәуірдегі N 458 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 341 қаулысына 1-қосымша
Мәслихаттардың шешімі негізінде облыстар әкімдерінің
қарыз алуымен ауыл шаруашылығы тауар
өндірушілеріне бөлінетін тұқымдардың
Көлемі
мың тонна
______________________________________________________________________
|      Облыстар                    |          Көлемі                   |
|                                  |                                   |
|__________________________________|___________________________________|
Ақмола                              27.0
оның ішінде:
Ақкөл ауданы                        2.5
Егіндікөл ауданы                    1.7
Ерейментау ауданы                   6.8
Еңбекшілдер ауданы                  5.0

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 341
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года № 458
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 341 P990341_ "О товарном кредитовании семенным зерном посевной компании 1999 года" следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1 цифру 123 000 заменить цифрой 130 000;
2) приложение 1 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению;
3) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"Рекомендовать закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация", на основании заявки акима Западно- Казахстанской области, произвести обмен 16 400 тонн семян пшеницы на равный объем семян ячменя из государственных ресурсов с зачислением вышеуказанного объема семян пшеницы в государственные ресурсы.
Определить соотношение цены товарного зерна пшеницы, пригодного на семена, по цене, эквивалентной 104 долларам США, к ячменю из товарных партий, пригодному на семена, 1:0.5 и установить, что разница в стоимости, образовавшаяся в результате замены семян пшеницы на семена ячменя относится на задолженность закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" перед закрытым акционерным обществом "Фонд развития малого предпринимательства" по средствам, полученным на закупку зерна согласно постановления Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 998 P980998_ "О некоторых мерах по закупу зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года № 458
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 341
тыс. тонн
Объемы семян, выделяемых сельским
товаропроизводителям под заимствование акимов
областей на основании решения маслихатов
________________________________________________________
|               Область               |     Объемы       |
|_____________________________________|__________________|
Акмолинская                                 27.0
в том числе:
Аккольский район                             2.5
Егиндикольский район                         1.7
Ерейментауский район                         6.8
Енбекшильдерский район                       5.0

Есіл ауданы                         4.0
Жарқайың ауданы                     2.0
Жақсы ауданы                        2.0
Қорғалжын ауданы                    1.0
Зеренді ауданы                      2.0
Ақтөбе                              10.0
оның ішінде:
Әйтеке би ауданы                    4.0
Алға ауданы                         0.4
Қарғалы ауданы                      1.0
Мәртүк ауданы                       2.1
Хромтау ауданы                      2.5
Батыс Қазақстан                     59.0
оның ішінде:
Ақжайық ауданы                      2.0
Бөрлі ауданы                        9,0
Жәнібек ауданы                      3.0
Зеленов ауданы                      13,0
Казталов ауданы                     1,0
Қаратөбе ауданы                     1,0
Сырым ауданы                        9,0
Тасқала ауданы                      5,0
Теректі ауданы                      11,0
Шыңғырлау ауданы                    5,0
Қарағанды                           4.0
оның ішінде:
Нұра ауданы                         3.1
Осакаров ауданы                     0.9
Қостанай                            30.0
оның ішінде:
Алтынсарин ауданы                   1.3
Амангелді ауданы                    3.2
Арқалық ауданы                      4.0
Жангелдин ауданы                    2.0
Денисов ауданы                      1.0
Жітіқара ауданы                     2.0
Қамысты ауданы                      1.0
Қарасу ауданы                       5.5
Меңдіқара ауданы                    2.0
Сарыкөл ауданы                      3.0
Таранов ауданы                      5.0
Жиыны                               130.0
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Есильский район                              4.0
Жаркаинский район                            2.0
Жаксынский район                             2.0
Коргалжынский район                          1.0
Зерендинский район                           2.0
Актюбинская область                         10.0
в том числе:
Айтекебийский район                          4.0
Алгинский район                              0.4
Каргалинский район                           1.0
Мартукский район                             2.1
Хромтауский район                            2.5
Западно-Казахстанская                       59.0
в том числе:
Акжаикский район                             2.0
Бурлинский район                             9,0
Джаныбекский район                           3.0
Зеленовский район                           13,0
Казталовский район                           1,0
Каратобинский район                          1,0
Сырымский район                              9,0
Таскалинский район                           5,0
Теректинский район                          11,0
Чингирлауский район                          5,0
Карагандинская                               4.0
в том числе:
Нуринский район                              3.1
Осакаровский район                           0.9
Костанайская                                30.0
в том числе:
Алтынсаринский район                         1.3
Амангельдинский район                        3.2
Аркалыкский район                            4.0
Джангельдинский район                        2.0
Денисовский район                            1.0
Житикаринский район                          2.0
Камыстинский район                           1.0
Карасуский район                             5.5
Мендыкаринский район                         2.0
Сарыкольский район                           3.0
Тарановский район                            5.0
________________________________________________
Итого                                      130.0
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)