Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 сәуір N 478
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлік қоғамы
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 наурыздағы
N 410
P970410_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 2-қосымшасында:
"Астана-құрылыс" АҚ, Алматы қаласы 100 100" деген жол алынып
тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1997 года № 410
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года № 478
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 24 марта 1997 года № 410
p970410_
"Об акционерном обществе "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл" следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению, строку:
"АО"Астана-Курылыс", г. Алматы    100    100" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Э.Жакупова
А.Турсынова)