Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 мамырдағы N 615 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"105-2 "Уранликвидрудник"          Солтүстік Қазақстан
республикалық мемлекеттік          облысы
кәсіпорны (шаруашылық
жүргізу құқығында)             Саумалкөл поселкесі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан 24 мая 1999 года № 615. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
25 июня 1996 года № 790
P960790_
"О Перечне республиканских
государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 29,
ст. 256) следующее дополнение:
Перечень республиканских государственных предприятий,
утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой следующего
содержания:
"105-2 Республиканское государственное    Северо-Казахстанская
предприятие "Уранликвидрудник"           область
(на праве хозяйственного ведения)      п. Саумалколь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)