Қосымша жұмыс орындарын құру жөніндегі аймақтық инвестициялық бағдарламаны қаржыландыру үшін Алматы қаласы әкімінің қарызға қаражат алуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 мамыр N 617
ЕСКЕРТУ. Атауы мен кіріспе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.02.14. N 237
қаулысымен. P000237_
Алматы қаласындағы қосымша жұмыс орындарын құру жөніндегі аймақтық инвестициялық бағдарламаны қаржыландыру күрделі ахуалын ескере отырып, "Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы қаласы әкімінің заңдарда белгіленген тәртіппен, "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген жергілікті атқарушы органдардың жиынтық қарыз алуының шегінде Алматы қаласындағы қосымша жұмыс орындарын құру жөніндегі
аймақтық инвестициялық бағдарлама үшін 700,0 (жеті жүз) миллион
теңге көлемінде қарыз алу туралы ұсынысына келісім берілсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.18. N 1180
қаулысымен.
P991180_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.02.14. N 237
қаулысымен.
P000237_
2.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.02.14. N 237
қаулысымен.
P000237_
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
1) Алматы қаласының әкімі жүзеге асыратын заемдардың шарттарына
қаржылық сараптама жүргізсін;
2) мемлекеттік борышты басқарудың шеңберінде жергілікті атқарушы
органдардың заемдарын тартудың, өтеудің және оларға қызмет көрсетудің
мониторингін қамтамасыз етсін.
3-1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Алматы
қаласының әкімі нақты заемдар тартқан жағдайда, заем туралы шарттың
(келісімнің) құқықтық сараптамасын жүргізсін.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді және 3-1-тармақпен толықтырылды - ҚР
Үкіметінің 1999.08.18. N 1180 қаулысымен.
P991180_
4. Алматы қаласының әкімі жергілікті бюджеттердің қаражатынан
тартылған заемдарды өтеуді және оларға қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О заимствовании средств акимом города Алматы для финансирования региональной инвестиционной программы по созданию дополнительных рабочих мест
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года № 617
Сноска. Название и преамбула - в редакции постановления Правительства РК от 14 февраля 2000 г. N 237 P000237_ .
Учитывая сложную ситуацию с финансированием региональной инвестиционной программы по созданию дополнительных рабочих мест в городе Алматы, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" Z960052_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима города Алматы о заимствовании, в порядке установленном законом, финансовых средств для региональной инвестиционной программы по созданию дополнительных рабочих мест в городе Алматы в объеме 700,0 (семьсот) миллионов тенге, в пределах лимита совокупного заимствования местных исполнительных органов, установленного Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Z980318_ .
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 18 агвуста 1999 г. N 1180 P991180_ ; от 14 февраля 2000 г. N 237 P000237_ .
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 14 февраля 2000 г. N 237 P000237_ )
3. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) провести финансовую экспертизу условий займов, осуществляемых акимом города Алматы;
2) в рамках управления государственным долгом обеспечить мониторинг привлечения, погашения и обслуживания займов местных исполнительных органов.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 агвуста 1999 г. N 1180 P991180_ .
3-1. Министерству юстиции Республики Казахстан, в случае привлечения
акимом города Алматы конкретного займа, провести правовую экспертизу
договора (соглашения) о займе.
Сноска. Дополнено пунктом 3-1 - постановлением Правительства РК от 18
агвуста 1999 г. N 1180
P991180_
.
4. Акиму города Алматы обеспечить погашение и обслуживание
привлеченных займов из средств местного бюджета.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)