2003 жылдың Азия Даму Банкінің 36-шы жылдық кездесуін өткізуге Алматы қаласын ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 мамыр N 631
Қазақстан Республикасының сыртқы саяси және инвестициялық имиджін нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігінің 2003 жылы Азия Даму Банкінің 36-шы жылдық кездесуін өткізуге Алматы қаласын ұсыну туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігін Азия Даму Банкінің 36-шы жылдық кездесуін 2003 жылы Алматы қаласында өткізу жөнінде Азия Даму Банкіне ресми сұрау салсын және онымен қажетті жұмысты ұйымдастырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі Ораз Әлиұлы Жандосовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О предложении города Алматы для проведения 36-й Годовой встречи Азиатского Банка Развития в 2003 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года № 631
В целях укрепления внешнеполитического и инвестиционного имиджа Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение Агентства Республики Казахстан по экономическому планированию о предложении города Алматы для проведения 36-й Годовой встречи Азиатского Банка Развития в 2003 году.
2. Агентству Республики Казахстан по экономическому планированию подготовить запрос и организовать необходимую работу с Азиатским Банком Развития по проведению 36-й Годовой встречи Азиатского Банка Развития в 2003 году в городе Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Джандосова Ураза Алиевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)