Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 16 тамыздағы N 1127 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 31 мамыр N 669. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.15. N 168 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым төлеудiң тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 16 тамыздағы N 1127  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 28, 337-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым төлеудің тәртiбi туралы ережеде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Лицензиялық алымның мөлшерiн Қазақстан Республикасының уәкiлеттi органдары мен Табиғи монополияларды реттеу және бәсекенi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң келiсiлген ұсынысы бойынша Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiтедi және ол лицензияларды ресiмдеу мен беру кезiнде, сондай-ақ лицензиялық тәртiптiң сақталуын бақылауды жүзеге асыру кезiнде лицензиарлардың шеккен шығындарына сүйене отырып айқындалады";
4-тармақ алынып тасталсын;
2. Орталық және жергілiктi атқарушы органдар бұрын қабылданған
нормативтiк құқықтық актiлердi осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 года № 1127
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 1999 года № 669. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 марта 2006 года N 168 (P060168).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.03.2006 № 168.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан" Z980283_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 года 1127 P951127_ "Об утверждении Положения о порядке уплаты лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 28, ст. 337) следующие изменения:
в Положении о порядке уплаты лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Размер лицензионного сбора устанавливается Правительством Республики Казахстан по согласованному предложению уполномоченных органов и Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции и определяется, исходя из затрат, понесенных лицензиарами при оформлении и выдаче лицензий, а также при осуществлении контроля за соблюдением лицензионных правил";
пункт 4 исключить;
2. Центральным и местным исполнительным органам привести ранее принятые нормативные правовые акты в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)