Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге рұқсат беру және 1994 жылғы 30 желтоқсанда "Бұнашам" құрылыс өндірістік-қайта өңдеу коммерциялық фирмасы" жабық үлгідегі акционерлік қоғамына берілген жер қойнауын пайдалану құқығына арналған сериясы МГ N 55 лицензияны "Алтын төбе" тау-кен компаниясы" жабық акционерлік қоғамына қайта ресімдеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 маусым N 740
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Бұнашам" құрылыс өндірістік-қайта өңдеу коммерциялық фирмасы" жабық үлгідегі акционерлік қоғамына 1994 жылғы 30 желтоқсандағы сериясы МГ N 55 лицензияның және 1996 жылғы 30 қазанда жасалған келісімшарттың негізінде берілген жер қойнауын пайдалану құқығын "Алтын төбе" тау-кен компаниясы" жабық акционерлік қоғамының пайдасына беруге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" заң күші бар Жарлығының 12-бабының 1-тармағының 2-тармақшасының, 14-бабының 5-тармағының және Азаматтық кодекстің нормаларын сақтай отырып, "Бұнашам" құрылыс өндірістік-қайта өңдеу коммерциялық фирмасы" жабық үлгідегі акционерлік қоғамына Шығыс Қазақстан облысының Абай және Жаңа Семей аудандарындағы орналасқан лицензиялық алаңдарды алтынға геологиялық зерделеуге, "Жанан" алтын кен орнын және жаңадан анықталған коммерциялық объектілерді игеру үшін берілген жер қойнауын пайдалану құқығына арналған 1994 жылы 30
желтоқсандағы сериясы МГ N 55 лицензияны "Алтын төбе" тау-кен
компаниясы" жабық акционерлік қоғамына қайта ресімдеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының инвестициялар жөніндегі агенттігі
осы қаулыны іске асыру жөнінде тиісті шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О даче разрешения на передачу права недропользования и переоформлении лицензии серии МГ № 55 от 30 декабря 1994 года на право пользования недрами, выданной акционерному обществу закрытого типа "Строительная производственно-перерабатывающая коммерческая фирма "Бунашам", на закрытое акционерное общество "Горнорудная компания "Алтын тобе"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 740
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 27 января 1996 года № 2828 "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить акционерному обществу закрытого типа "Строительная производственно-перерабатывающая коммерческая фирма "Бунашам" передать право недропользования, предоставленное на основании лицензии на право пользования недрами серии МГ № 55 от 30 декабря 1994 года и контракта от 30 октября 1996 года, в пользу закрытого акционерного общества "Горнорудная компания "Алтын тобе".
2. Агентству Республики Казахстан по инвестициям, с соблюдением норм подпункта 2) пункта 1 статьи 12, пункта 5 статьи 14 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О недрах и недропользовании" и Гражданского кодекса, обеспечить переоформление лицензии серии МГ № 55 от 30.12.1994 г. на право пользования недрами для геологического изучения лицензионной территории на золото в Абайском и Жанасемейском районах, разработку месторождения золота "Жанан" и вновь выявленных коммерческих объектов, выданной акционерному обществу закрытого типа "Строительная производственно- перерабатывающая коммерческая фирма "Бунашам" на закрытое акционерное общество "Горнорудная компания "Алтын тобе".
3. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять соответствующие меры по реализации настоящего постановления.
4. Постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Д.Кушенова)