Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 4 желтоқсандағы N 1239 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 маусым N 753
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы"
жабық акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 4 желтоқсандағы N 1239
P981239_
қаулысына мынадай
толықтыру енгізілсін:
2-тармақта "4 (төрт) млн. теңге мөлшерінде" деген сөздерден кейін
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы резервінен" деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1998 года № 1239
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 753
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1998 года № 1239 P981239_ "О создании закрытого акционерного общества "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот" следующее дополнение:
в пункте 2 после слов "в размере 4(четыре) млн. тенге" дополнить словами "из резерва Правительства Республики Казахстан в 1999 году".
2. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Д.Кушенова
Э.Жакупова)