Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 маусым N 823. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.08.07. N 1207 қаулысымен. ~P001207
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі мемлекеттік
ведомствоаралық комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237
P980237_
қаулысына мынадай
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 22 маусым N 823
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының радиожиіліктері жөніндегі
мемлекеттік ведомствоаралық комиссиясының
Құрамы
Бүркітбаев Серік   - Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
Мінуарұлы            және туризм министрі, төраға
Нәсиев Асқар       - Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
Қайратұлы            және туризм министрлігі Телекоммуникациялар
және почта департаментінің директоры, хатшы
Комиссияның мүшелері:
Нұрғожин Болат    - Қазақстан Республикасы Көлік, коммуникациялар
Ысқақұлы            және туризм министрлігінің Көліктік бақылау
комитеті байланыстағы бақылау басқармасының
бастығы
Орынбеков         - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Бас
Мүбәрәк             штабы байланыс департаментінің директоры -
Орынбекұлы          Байланыс әскерлерінің бастығы
Солодилов Сергей  - Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері Әуе
Петрович            қорғанысы күштерінің Байланыс және радиотехникалық
қамтамасыз ету әскерінің бастығы - Бас штаб
бастығының орынбасары
Шоқаев Ерболат    - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік
Ыбрайымұлы          комитеті Жедел-техникалық департаментінің
директоры
Асанов Қадыржан   - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нәжентайұлы         комитетінің жанындағы Үкіметтік байланыс агенттігі
директорының орынбасары
Омаров Жанай      - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат
Сейітжанұлы         және қоғамдық келісім министрлігі Бұқаралық
ақпарат құралдары департаментінің директоры
Бекеев Әділетбек  - Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
Төлендіұлы          және қоршаған ортаны қорғау министрлігі
экологиялық мониторинг басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Қанешев Біржан    - Қазақстан Республикасының Стратегиялық
Бисекенұлы          жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігі
Стратегиялық жоспарлау және бақылау департаменті
директорының орынбасары
Молдабеков        - Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары
Мейірбек            білім министрлігі Ұлттық аэроғарыш агенттігінің
Молдабекұлы         директоры
Мартиросов        - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Михаил              байланыс басқармасының бастығы
Грантович
Шаншарбаева       - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Мәдинә              Заңдар және халықаралық құқық департаменті
Жаңатайқызы         директорының орынбасары
Мағауов Әсет      - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Маратұлы            индустрия  және сауда министрлігі экономикалық
талдау және мониторинг басқармасының бастығы
Шаихова Әсия      - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Нағымзанқызы        Бюджет департаменті материалдық өндіріс
басқармасының бастығы.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1999 года N 823. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7 августа 2000 г. N 1207 ~P001207
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года № 237 P980237_ "О составе Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 1999 года № 823
Состав
Государственной межведомственной комиссии
по радиочастотам Республики Казахстан
Буркитбаев Серик                  - Министр транспорта, коммуникаций и
Минаварович                         туризма Республики Казахстан,
председатель
Насиев Аскар Кайратович           - Директор Департамента
телекоммуникаций и почты Министерства
транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан, секретарь
Члены комиссии:
Нургожин Болат Искакович          - Начальник Управления контроля на
связи Комитета транспортного
контроля Министерства транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Орынбеков Мубарек Орынбекович     - Начальник Департамента связи -
Начальник войск связи Генерального
штаба Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Солодилов Сергей Петрович         - заместитель начальника Главного
штаба - Начальник войск связи и
радиотехнического обеспечения Сил
воздушной обороны Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Шокаев Ерболат Ибраимович         - начальник Оперативно-технического
департамента Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
Асанов Кадыржан Нажентаевич       - заместитель Директора Агентства
правительственной связи при Комитете
национальной безопасности Республики
Казахстан
Омаров Жанай Сейтжанович          - Директор Департамента средств
массовой информации Министерства
культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Бекеев Адлетбек Тулендинович      - и.о. начальника Управления
экологического мониторинга
Министерства природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Канешев Биржан Бисекенович        - заместитель Директора Департамента
стратегического планирования и
контроля Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики
Казахстан
Молдабеков Мейрбек Молдабекович   - Директор Национального
аэрокосмического агентства
Министерства науки и высшего
образования Республики Казахстан
Мартиросов Михаил Грантович       - начальник Управления связи
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Шаншарбаева Мадина Жанатаевна     - заместитель Директора Департамента
законодательства и международного
права Министерства юстиции
Республики Казахстан
Магауов Асет Маратович            - начальник Управления экономического
анализа и мониторинга Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Шаихова Асия Нагимзановна         - начальник Управления материального
производства Бюджетного департамента
Министерства финансов Республики
Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)