"Кедентранссервис" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 маусым N 864
Жаңғыртуға инвестициялар тарту және уақытша сақтау қоймаларының желiсiн кеңейту, шекаралық, автомобиль, темiр жол және басқа да өткiзу бекеттерiн халықаралық стандарттарға сәйкес келтiру кеден жанындағы инфрақұрылым базасын дамыту, кедендiк ресiмдеудi және басқа да рәсiмдердi есепке алуды компьютерлендiру және автоматтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Кедентранссервис" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны мемлекеттiң жүзпроценттiк қатысуымен жабық акционерлiк қоғам (бұдан әрi - Қоғам) етiп қайта құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi:
1) "Кедентранссервис" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының балансында тұрған мүлiктi Қоғамның жарғылық капиталына берсiн;
2) Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiмен бiрлесiп Қоғамның жарғысын бекiтсiн және белгiленген тәртiппен оны мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн;
3) Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiне Қоғам акцияларының мемлекеттiк пакетiн иелену және пайдалану құқығын берсiн.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 ақпандағы N 138 P990138 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 6, 37-құжат) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О преобразовании Республиканского государственного предприятия "Кедентранссервис"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1999 года № 864
В целях привлечения инвестиций на модернизацию и расширение сети складов временного хранения, приведение пограничных, автомобильных, железнодорожных и других пунктов пропуска в соответствие с международными стандартами, развитие базы околотаможенной инфраструктуры, компьютеризацию и автоматизацию учета таможенного оформления и других процедур Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Преобразовать Республиканское государственное предприятие "Кедентранссервис" в закрытое акционерное общество (далее - Общество) со стопроцентным участием государства.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан:
1) передать в уставный капитал Общества имущество, находившееся на балансе Республиканского государственного предприятия "Кедентранссервис";
2) совместно с Министерством государственных доходов Республики Казахстан утвердить устав Общества и в установленном порядке обеспечить его государственную регистрацию;
3) передать Министерству государственных доходов Республики Казахстан права владения и пользования государственным пакетом акций Общества.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 22 февраля 1999 года № 138
P990138_
"О внесении дополнения в
постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790"
(САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 6, ст.37).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня  подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)