Дизель отынының экспорты кезінде уақытша шектеулер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 шілде N 971
Отандық ауыл шаруашылығы өндірушілерін қорғау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" заң күші бар Z952368_ Жарлығының 20-бабына сәйкес мынадай уақытша шектеу енгізілсін:
Қазақстан Республикасының аумағынан 1999 жылдың 20 шілдесінен бастап 30 қыркүйегіне дейінгі кезеңде дизель отынын (ТМД СЭҚ ТН коды 271000610-271000690) әкетуге тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде шаралар қолдансын.
3. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігімен
бірлесіп дизель отынын әкетуге арналған уақытша шектеулердің
нәтижелері туралы 1999 жылдың қазанында Қазақстан Республикасының Үкіметін
хабардар етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы 1999 жылғы 20 шілдеден бастап күшіне енеді және
жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О введении временных ограничений при экспорте дизельного топлива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 1999 года № 971
В целях защиты отечественных сельхозпроизводителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии со статьей 20 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О таможенном деле в Республике Казахстан" Z952368_ ввести следующее временное ограничение:
запретить в период с 20 июля по 30 сентября 1999 года вывоз дизельного топлива (код ТН ВЭД СНГ 271000610-271000690) с территории Республики Казахстан.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан в октябре 1999 года информировать Правительство Республики Казахстан о результатах временного ограничения на вывоз дизельного топлива.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
5. Настоящее постановление вступает в силу с 20 июля 1999 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Сельдемирова И.)