Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 шілде N 1002
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкiмшi-мекемелерiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335 P981335_ қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) аталған қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын орталық атқарушы органдар әкiмшiлiк ететiн бағдарламалар мен кiшi бағдарламалардың тiзбесiне:
608 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі агенттiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы 10-бағдарламамен және 30-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"10 Кадрларды республикалық деңгейде қайта даярлау
30 Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясы";
2) Республикалық бағдарламаларды орындайтын, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ аталған қаулымен бекiтiлген, заңға сәйкес мемлекеттiк мекемелерге қайта тiркеуге жататын мекемелер тiзбесi:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі
агенттiгi" реттiк нөмiрi 29-жол, мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi
1-жолмен толықтырылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызмет
академиясы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1335
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года № 1002
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1335 P981335_ "Вопросы учреждений-администраторов программ, финансируемых из государственного бюджета" следующие дополнения:
1) Перечень программ и подпрограмм, финансируемых из республиканского бюджета, администрируемых центральными исполнительными органами, утвержденный указанным постановлением:
раздел 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы" дополнить программой 10 и подпрограммой 30 следующего содержания:
"10 Переподготовка кадров на республиканском уровне;
30 Академия государственной службы при Президенте Республики Казахстан";
2) Перечень учреждений, выполняющих республиканские программы, финансируемые из республиканского бюджета, а также подлежащих перерегистрации в соответствии с законодательством в государственные учреждения, утвержденный указанным постановлением:
строку, порядковый номер 29, "Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы" дополнить строкой, порядковый номер 1, следующего
содержания:
"1 Академия  государственной службы при Президенте Республики
Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)