Қазақстан Республикасы Үкіметінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы әрекет етудің әлеуметтік-экономикалық және қаржылық шараларын іске асыру жөніндегі іс-қимыл бағдарламасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 20 шілде N 1015. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 1998 жылғы 7 желтоқсандағы N 4157  Жарлығын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы әрекет етудің әлеуметтік-экономикалық және қаржылық шараларын іске асыру жөніндегі іс-қимыл бағдарламасы бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
20 шілдедегі
N 1015 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы әрекет етудің әлеуметтік-экономикалық және қаржылық
шараларын іске асыру жөніндегі іс-қимыл бағдарламасы
____________________________________________________________________
| N |         Іс-шаралар               |        Аяқтау нысаны
|___|__________________________________|____________________________
| 1 |Жеке бизнестегі қолма-қол ақша    |Үкіметінің қаулысы
|   |айналысы саласын дәйекті түрде    |
|   |тарылту және төлем                |
|   |карточкаларын пайдалана отырып,   |
|   |төлемдерді жүзеге асыру кезінде   |
|   |қолданылатын жабдықтардың құнын   |
|   |төмендету мақсатында Қазақстан    |
|   |Республикасы Үкіметінің 14.04.97 ж.|
|   |N 558  қаулысына тізбеге шеткері  |
|   |құрылғылармен төлем карточкаларын |
|   |енгізу бөлігіне толықтыру енгізу  |
|___|__________________________________|____________________________
| 2 |Қазақстан Республикасы Президенті-|Заң жобасы
|   |нің "Салық және бюджетке төленетін|
|   |басқа да төлемдер туралы" 24.04.95|
|   | ж. N 2235 заң күші бар Жарлығына |
|   |есептіліктің қазіргі заманғы      |
|   |нысандарын енгізу процесін        |
|   |қолдау мақсатында электрондық     |
|   |көздерде кірістер мен мүліктер    |
|   |туралы декларациялар мен мәлімет- |
|   |тер берудің мүмкіндігін көздейтін |
|   |өзгерістер мен толықтырулар енгізу|
|   |туралы ұсыныс енгізу              |
|___|__________________________________|____________________________
| 3 |Қолма-қол ақшаны пайдалана отырып,|Заң жобасы
|   |төлемдерді жүзеге асырудың тәртібі|
|   |мен шарттарын реттеу, сондай-ақ   |
|   |мұндай төлемдердің сомалары       |
|   |бойынша шектеулер белгілеу мақса- |
|   |тында Қазақстан Республикасы Пре- |
|   |зидентінің "Қазақстан Республика- |
|   |сының Ұлттық Банкі туралы"        |
|   |30.03.95 ж. N 2155 заң күші бар   |
|   |Жарлығына және Қазақстан          |
|   |Республикасының "Төлемдер мен ақша|

Об утверждении Программы действий Правительства Республики Казахстан по реализации социально-экономических и финансовых мер противодействия коррупции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1015. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1015 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года № 4157  U984157_ "О государственной программе борьбы с коррупцией на 1999-2000 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемую Программу действий Правительства Республики
Казахстан по реализации социально-экономических и финансовых мер
противодействия коррупции.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 1999 года № 1015
Программа действий Правительства Республики Казахстан
по реализации социально-экономических и финансовых мер
противодействия коррупции
------------------------------------------------------------------------
№ !            Мероприятие      !Форма       !  Срок    !Ответственные
!                             !завершения  !исполнения!за исполнение
------------------------------------------------------------------------
1  В целях последовательного    Постановление III квартал  Министерство
сужения сферы наличного      Правительства  1999 года   финансов,
денежного обращения в частном                           Министерство
бизнесе и снижения стоимости                            энергетики,
оборудования, применяемого                              индустрии и
при осуществлении платежей с                            торговли
использованием платежных
карточек, внести дополнение
в постановление Правительства
Республики Казахстан № 558 от
14.04.97 г.   P970558_   в части
включения в перечень
периферийных устройств и
платежных карточек
2  Внести предложения о внесении  Проект Закона IV квартал  Министерство
изменений и дополнений в Указ                1999 года   финансов,
Президента Республики Казахстан,                         Министерство
имеющий силу Закона, "О налогах                          государственных
и других платежах в бюджет"                              доходов
от 24.04.95 г. № 2235   Z952235_ ,
предусматривающие возможность
подачи деклараций и сведений
о доходах и имущества на
электронных носителях в целях
поддержания процесса внедрения
современных форм отчетности
и электронных средств расчета
3. В целях регулирования порядка  Проект Закона III квартал  Национальный
и условий осуществления                      1999 года    Банк
платежей с использованием                                 Республики
наличных денег, а также                                (по согласованию)
установления ограничений по
суммам таких платежей внести
изменения в Указ Президента
Республики Казахстан, имеющий
силу Закона, "О Национальном
Банке Республики Казахстан"
от 30.03.95 г. № 2155   Z952155_
и Закон Республики Казахстан
"О платежах и переводах денег"