"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік авиациялық регистрі" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 шілде N 1061
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн және авиация қызметiн пайдалану туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк авиациялық регистрi" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - Мемавиарегистр) таратылсын.
Қазақстан Республикасының Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен Мемавиарегистрдi таратуды жүргізсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк авиациялық регистрi", "Қазақстан Республикасы көлiк-коммуникациялар кешенiнiң Ақпараттық- презентация орталығы" мемлекеттiк мекемелерiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 наурыздағы N 234 P990234_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 9, 67-құжат):
қаулының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы көлiк-коммуникациялар кешенiнiң Ақпараттық-презентация орталығы мемлекеттiк мекемесiн" қайта ұйымдастыру туралы";
1-тармақта:
"мемлекеттiк мекемелер" деген сөздер "мемлелеттiк мекеме" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) тармақша алынып тасталсын;
2-тармақта:
"кәсіпорындар" деген сөз "кәсіпорын" деген сөзбен ауыстырылсын;
"оларға" деген сөз "оған" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Кәсіпорынның жарғысы бекітілсін, оның қызметінің негізгі түрлері мыналар деп көзделсін:
магистральды көлік, жол шаруашылығы телекоммуникациялық байланыс және почта аясындағы қызметтерді жүзеге асыру";
3-тармақтың 2) тармақшасындағы "кәсіпорындардың" деген сөз "кәсіпорынның" деген сөзбен ауыстырылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы государственного учреждения "Государственный авиационный регистр Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 1999 года № 1061
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 20 декабря 1995 года № 2697 U952697_ "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать государственное учреждение "Государственный авиационный регистр Республики Казахстан" (далее - Госавиарегистр).
Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан в установленном законодательством порядке провести ликвидацию госавиарегистра.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999
года № 234
P990234_
"О реорганизации государственных учреждений
"Государственный авиационный регистр Республики Казахстан", "Информационно-
презентационный центр транспортно-коммуникационного комплекса Республики
Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 9, ст. 67):
заголовок изложить в следующей редакции:
"О реорганизации государственного учреждения "Информационно-
презентационный центр транспортно-коммуникационного комплекса Республики
Казахстан";
в пункте 1:
слова "государственные учреждения" заменить словами "государственное
учреждение";
подпункт 1) исключить;
в пункте 2:
слово "Предприятиями" заменить словом "Предприятием";
слова "к ним" заменить словами "к нему";
подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"1) утвердить устав Предприятия, предусмотрев основным видом
деятельности:
осуществление деятельности в сфере магистрального транспорта,
дорожного хозяйства, телекоммуникационной связи и почты";
в подпункте 2) пункта 3 слово "Предприятий" заменить словом
"Предприятия".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Цай Л.)