Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 тамыз N 1116
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Дипломатиялық паспорты туралы" 1999 жылғы 20 шілдедегі N 59   R990059_  өкімін орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы  қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
9 тамыздағы
N 1116 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің
тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының Дипломатиялық паспорты туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 27 қазандағы N 1066  P931066_  қаулысы.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 27 қазандағы N 1066 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 1994 жылғы 13 желтоқсандағы N 1407 қаулысының 1-тармағы және 1994 жылғы 14 ақпандағы N 182 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 47, 521-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 27 қазандағы N 1066 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 маусымдағы N 702  P960702_   қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер енгізу және күшін жойған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031  P961031_   қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 12-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1999 года № 1116
Во исполнение распоряжения Президента Республики Казахстан от 20 июля
1999 года № 59 "О дипломатическом паспорте Республики Казахстан"
N990059_
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства
Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 августа 1999 года № 1116
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1993 года № 1066 "Об утверждении положения о дипломатическом паспорте Республики Казахстан" P931066_ .
2. Пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 декабря 1994 года № 1407 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1993 г. № 1066 и от 14 февраля 1994 г. № 182 (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 47, ст. 521).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1996
года № 702 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 27 октября 1993 года № 1066"
P960702_
.
4. Пункт 12 изменений, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением
Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года № 1031
"О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан"
P961031_
(САПП Республики Казахстан,
1996 г., № 35, ст. 327).
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)