Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 тамыз N 1133. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.28. N 137 қаулысымен. ~P000137
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан
Республикасының кеден аумағына әкелінетін акцизделетін тауарларға
арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 26 маусымдағы N 608
P980608_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 20, 176-құжат) мынадай өзгеріс
енгізілсін:
аталған қаулыға 1-қосымшада:
"2710 00 270- Бензин
2710 00 360                             1 тонна 5000 теңге 133 ЕВРО
Мыналардан басқа:
Саудада жанама
салықтар - "шыққан
елі" принципі бойынша
алынатын Тәуелсіз
Мемлекеттер
Достастығына мүше
мемлекеттерге
экспортталатын бензин"    1 тонна 2000 теңге
2710 00 610,  Дизель отыны
2710 00 650,                            1 тонна 600 теңге   88 ЕВРО
2710 00 690
2709 00-ден   Газ конденсатын қоса
алғанда шикі мұнай        1 тонна             -";
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"2710 00 270- Бензин
2710 00 360                             1 тонна 5000 теңге  -
Мыналардан басқа:
Саудада жанама
салықтар - "шыққан
елі" принципі бойынша
алынатын Тәуелсіз
Мемлекеттер
Достастығына мүше
мемлекеттерге
экспортталатын бензин"    1 тонна 2000 теңге   -
2710 00 610,  Дизель отыны
2710 00 650,
2710 00 690                             1 тонна 600 теңге
2709 00-ден   Газ конденсатын қоса
алғанда шикі мұнай        1 тонна -            -";
2. Осы қаулы 2000 жылғы 1 ақпанына дейін қолданылады.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.09.29. N 1481
қаулысымен.
P991481_
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.12.24. N 1980
қаулысымен.
P991980_
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1133 Утратило силу с 1 февраля 2000 г. - постановлением Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137 ~P000137.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.01.2000 № 137 (вводится в действие с 01.02.2000).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26
июня 1998 года № 608 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые
в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики
Казахстан"
P980608_
(САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 20, ст. 176)
следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"2710 00270- Бензин
2710 00360 1 тонна 5000 тенге 133 ЕВРО
кроме:
Бензин, экспортируемый в
государства-члены
Содружества Независимых
Государств, в торговле с
которыми косвенные налоги
взимаются по принципу
"страны происхождения" 1 тонна 2000 тенге -
2710 00610, Дизельное топливо
2710 00650,
2710 00690 1 тонна 600 тенге 88 ЕВРО
из 2709 00 Сырая нефть, включая
газовый конденсат 1 тонна - - ".
изложить в следующей редакции:
"2710 00270- Бензин
2710 00360 1 тонна 5000 тенге -
кроме:
Бензин, экспортируемый в
государства-члены
Содружества Независимых
Государств, в торговле с
которыми косвенные налоги
взимаются по принципу
"страны происхождения" 1 тонна 2000 тенге -
2710 00610, Дизельное топливо
2710 00650,
2710 00690 1 тонна 600 тенге -
из 2709 00 Сырая нефть, включая
газовый конденсат 1 тонна - - ".
2. Данное постановление действует до 1 февраля 2000 года.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 29 сентября 1999 г. N 1481 P991481_ ; от 24 декабря 1999 г. N 1980 P991980_ .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)