Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жекелеген ведомстволарын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 тамыз N 1266
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының 24-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң мынадай ведомстволары таратылсын:
1) Мал дәрiгерлiк қадағалау комитетi;
2) Өсiмдiктердi қорғау комитетi;
3) Өсiмдiктер карантинi жөнiндегi комитет.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен жоғарыда аталған комитеттердi таратуды жүзеге асырсын.
3. Жоғарыда аталған ведомстволар таратылғаннан кейiн қалған мүлiктерiн басқару жөнiндегі өкiлеттiк Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгіне берiледi деп айқындалсын.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi бiр ай мерзiм iшiнде заңдарда белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн осы қаулыға сәйкестендiру жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
5. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Өсiмдiктер карантинi жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 сәуiрдегi N 476 P990476_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N15, 152 құжат);
2) "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Мал дәрiгерлiк қадағалау комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 29 сәуiрдегi N 494 P990494_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 15, 161-құжат);
3) "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Өсімдіктерді қорғау жөніндегі комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 сәуірдегі N 498
P990498_
қаулысы
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 15, 162-құжат);
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 тамыздағы
N 1093
P991093_
қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 17,19
және 20-тармақтары.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О ликвидации отдельных ведомств Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года № 1266
В соответствии со статьей 24 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать следующие ведомства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) Комитет ветеринарного надзора;
2) Комитет защиты растений;
3) Комитет по карантину растений.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить ликвидацию вышеуказанных комитетов.
3. Определить, что полномочия по управлению оставшегося после ликвидации вышеуказанных ведомств имущества передаются Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в месячный срок в установленном законодательством порядке внести предложения по приведению нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
5. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года № 476 P990476_ "Вопросы Комитета по карантину растений Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст.152);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года № 494 P990494_ "Вопросы Комитета ветеринарного надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст. 161);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года № 498 P990498_ "Вопросы Комитета по защите растений Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст. 162);
4) пункты 17, 19 и 20 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1999 года № 1093 P991093_ .
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)