Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 қыркүйек N 1315. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
1) <*>
Ескерту. 1-тармағының 1) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.07.27. N 781  қаулысымен .
2) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызметi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 сәуiрдегi N 547  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 14, 166-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызметi туралы ережеде:
"Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызметтi қаржыландыру" деген Ү бөлiм мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Санитарлық-эпидемиологиялық мекемелер ұсынатын тауарларды сату мен қызмет көрсетулерден түсетiн түсiмдердi олар Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi айқындайтын тәртiппен пайдаланады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года N 1315. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года N 1315 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнение:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г.  N 781  )
2) в постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 апреля 1995 года N 547  P950547_  "Об утверждении Положения о Государственной санитарно-эпидемиологической службе Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 14, ст. 166):
в Положении о Государственной санитарно-эпидемиологической службе Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел V "Финансирование Государственной санитарно-эпидемиологической службы" дополнить абзацем следующего содержания:
"Поступления от реализации товаров и услуг, предоставляемых санитарно-эпидемиологическими учреждениями, используются ими в порядке, определяемом Министерством финансов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан