Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1133 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қыркүйек N 1481. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.28. N 137 қаулысымен. ~P000137
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608
қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 11 тамыздағы N 1133
P991133_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "1999 жылдың 1 қазанына" деген сөздер "2000 жылдың 1
қаңтарына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1133
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1999 года N 1481. Утратило силу с 1 февраля 2000 г. - постановлением Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137 ~P000137.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.01.2000 № 137 (вступает в силу с 01.02.2000).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года № 1133 P991133_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года № 608 P980608_ " следующее изменение:
в пункте 2 слова "1 октября 1999 года" заменить словами "1 января 2000 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)