Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 5 қараша N 1661
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.12.29. N 1943 қаулысымен. P001943_
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.02.05. N 165  қаулысымен. P020165_
Ескерту. 1-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.09.20. N 1042 P021042_ қаулысымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 маусымдағы N 591 P980591_  қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 ақпандағы N 97 P990097_  қаулысы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1999 года N 1661
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1042 P021042_ )
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1998 года N 591 P980591_ "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банк Республики Казахстан";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1999
года N 97
P990097_
"О представителях Правительства Республики Казахстан в
Правлении Национального Банка Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)