Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 481 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 қараша N 1733. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1112 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 481  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 15, 154-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтағы "екі" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 481
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1999 года N 1733. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1112 (P041112).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.10.2004 № 1112.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 481 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 15, ст. 154) следующее изменение:
в пункте 3 слова "двух" заменить словами "трех".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан