Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына және Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне жіберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 17 қараша N 1734. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.26. N 836 қаулысымен. ~P020836
Орталық Азия мемлекеттері басшыларының 1999 жылғы 9 сәуірдегі Ашғабат қаласындағы Арал теңізі бассейнінің мәселелері жөніндегі шешімдерін атқару үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасынан мынадай өкілетті уәкілдер:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрi Владимир Сергеевич Школьник - Халықаралық Аралды құтқару қорының Басқармасына;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне:
Алмабек Нұрышұлы Нұрышев - Халықаралық Аралды құтқару қорының Қазақстан Республикасындағы Атқарушы дирекциясы-филиалының директоры;
Медет Оспанұлы Оспанов - Ашғабат қаласында орналасқан Ғаламдық экологиялық қор Компонентінің директоры;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті төрағасының орынбасары Эдуард Карлович Утепов - Халықаралық Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясына жіберілсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2001.11.09. N 1429 P011429_қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының мына өкілетті өкілдері:
Жәнібек Сәлімұлы Кәрібжанов - Халықаралық Аралды құтқару қоры басқармасынан;
Дәулетияр Айтмағанбетұлы Баялімов - Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетінен шақырылып алынсын.
3. Владимир Сергеевич Школьникке Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан тиiстi мәселелер бойынша келiссөздер жүргiзуге және құжаттарға қол қоюға уәкiлеттiк берiлсiн.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2001.11.09. N 1429 P011429_қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне жіберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 маусымдағы N 918 P970918_  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О направлении представителей Республики Казахстан в Правление Международного Фонда спасения Арала и в Исполнительный комитет Международного фонда спасения Арала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1999 года N 1734. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 июля 2002 года N 836 ~P020836 .
Во исполнение Решения Глав государств Центральной Азии от 9 апреля 1999 года в городе Ашгабате (Туркменистан) по проблемам бассейна Аральского моря Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Направить от Республики Казахстан полномочными представителями:
в Правление Международного Фонда спасения Арала - Школьника Владимира Сергеевича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан;
в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала:
Нурушева Алмабека Нурушевича - директора Исполнительной дирекции филиала Международного Фонда спасения Арала в Республике Казахстан
Оспанова Медета Оспановича - директора Компонента проекта Глобального экологического фонда, с местопребыванием в городе Ашгабате;
в Ревизионную комиссию Международного Фонда спасения Арала - Утепова Эдуарда Карловича - заместителя Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 ноября 2001 г. N 1429 P011429_ .
2. Отозвать полномочных представителей от Республики Казахстан:
Карибжанова Жанибека Салимовича из Правления Международного Фонда спасения Арала.
Баялимова Даулетияра Аймаганбетовича из Исполнительного комитета Международного Фонда спасения Арала.
3. Уполномочить Школьника Владимира Сергеевича вести переговоры и подписывать документы по соответствующим вопросам от имени Правительства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Правительства РК от 9 ноября 2001 г. N 1429 P011429_ .
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года N 918 P970918_ "О направлении представителей Республики Казахстан в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)