Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 тамыздағы N 816 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 950 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 қараша N 1752
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ганновер қаласындағы (Германия) "ЭКСПО-2000" Бүкілдүниежүзілік көрмесіне қатысуын ұйымдастыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 тамыздағы N 816 P980816 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 29, 259-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға қосымшаның жаңа редакциясы қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 тамыздағы N 816 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 950 P990950 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 34, 302-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
18 қарашадағы
N 1752 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
31 тамыздағы
N 816 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының "ЭКСПО-2000"
Бүкілдүниежүзілік көрмесіне дайындық және оған
қатысу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің
Құрамы
Тоқаев Қасымжомарт      - Қазақстан Республикасының Премьер
Кемелұлы                  Министрі, төраға
Өтембаев Ержан          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әбілхайырұлы              Министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары
Саудабаев Қанат         - Қазақстан Республикасының Премьер-
Бекмырзаұлы               Министрі Кеңсесінің Басшысы,
төрағаның орынбасары
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Ыдырысов Ерлан          - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Әбілфайызұлы              істер министрі
Асанбаев                - Қазақстан Республикасының
Ерік Мағзұмұлы            Германиядағы Төтенше және Өкілетті
Елшісі
Кәкімжанов Зейнолла     - Қазақстан Республикасының
Халидоллаұлы              Мемлекеттік кіріс министрі
Сәрсенбаев              - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Алтынбек Сәрсенбайұлы     ақпарат және қоғамдық келісім министрі
Көшербаев               - Қазақстан Республикасының Білім
Қырымбек Елеуұлы          және ғылым министрі
Дәукеев                 - Қазақстан Республикасының Табиғи
Серікбек Жүсіпбекұлы      ресурстар және айналадағы ортаны
қорғау министрі
Мыңбаев Сауат           - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұхаметбайұлы             шаруашылығы министрі
Бүркітбаев              - Қазақстан Республикасының Көлік
Серік Мінуарұлы           және коммуникациялар министрі
Есенбаев Мәжит          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Төлеубекұлы               министрі
Күлекеев Жақсыбек       - Қазақстан Республикасының Экономика
Әбдірахметұлы             министрі
Школьник Владимир       - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Сергеевич                 индустрия және сауда министрі,
төрағаның орынбасары
Мұхамеджанов            - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Әлімұлы          Әділет министрі
Келімбетов Қайрат       - Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
Нематұлы                  агенттіктің төрағасы (келісім бойынша)
Биманбетов Бақытбек     - Қазақстан Республикасы Туризм және
Тәжібайұлы                спорт жөніндегі агенттігінің төрағасы
Қанапиянов              - Қазақстан Республикасының Премьер-
Сержан Мұсақанұлы         Министрі Кеңсесінің Сыртқы байланыстар
бөлімінің меңгерушісі,
жауапты хатшы
Зверьков                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Вадим Павлович            істер министрлігі Халықаралық
экономикалық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Жақсалиев               - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
Бақытжан                  жоспарлау жөніндегі агенттігінің
Мұхамбетқалиұлы           Экономикалық саясат және арнайы
бағдарламалар департаменті
директорының орынбасары
Сұраншинова             - Қазақстан Республикасы Премьер-
Гүлзада Битөлекқызы       Министрінің Кеңсесі Сыртқы
байланыстар бөлімінің консультанты
Балғымбаев Нұрлан       - "Қазақойл" ҰМК" ЖАҚ-ның
Өтепұлы                   президенті (келісім бойынша)
Етекбай                 - "Эйр Қазақстан" ЖАҚ-ның президенті
Ербол Ғабдуәлиұлы         (келісім бойынша)
Құлыбаев                - "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау
Тимур Асқарұлы            жөніндегі ЖАҚ-ның президенті
(келісім бойынша)
Мәсімов                 - "Қазақстан Акционерлік Халықтық
Кәрім Қажымқанұлы         Жинақ Банкі" ААҚ басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)
Молдағалиева Мәрия      - "Қазэкспо" фирмасының президенті
Тәшкенбайқызы             (келісім бойынша)."
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 816 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1999 года N 1752
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 816 P980816_ "О дополнительных мерах по организации участия Республики Казахстан на Всемирной выставке "ЭКСПО-2000" в городе Ганновере (Германия)" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 29, ст. 259) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 950 P990950_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 816" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 34, ст. 302).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 ноября 1999 года N 1752
"Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 1998 года N 816
Состав
организационного комитета по подготовке экспозиции
Республики Казахстан на Всемирной выставке
"ЭКСПО - 2000"
Токаев                        - Премьер-Министр
Касымжомарт Кемелевич           Республики Казахстан, председатель
Утембаев                      - Заместитель Премьер-Министра
Ержан Абулхаирович              Республики Казахстан, заместитель
председателя
Саудабаев                     - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Канат Бекмурзаевич              Республики Казахстан, заместитель
председателя
Члены  организационного комитета:
Идрисов                       - Министр иностранных дел Республики
Ерлан Абильфаизович             Казахстан
Асанбаев                      - Чрезвычайный и Полномочный Посол
Ерик Магзумович                 Республики Казахстан в Германии
Какимжанов                    - Министр государственных доходов
Зейнулла Халидоллович           Республики Казахстан
Сарсенбаев                    - Министр культуры, информации и
Алтынбек Сарсенбаевич           общественного согласия Республики Казахстан
Кушербаев                     - Министр образования и науки
Крымбек Елеуович                Республики Казахстан
Даукеев                       - Министр природных ресурсов и охраны
Серикбек Жусупбекович           окружающей среды Республики Казахстан
Мынбаев                       - Министр сельского хозяйства Республики
Сауат Мухаметбаевич             Казахстан
Буркитбаев                    - Министр транспорта и коммуникаций
Серик Минаварович               Республики Казахстан
Есенбаев                      - Министр финансов Республики Казахстан
Мажит Тулеубекович
Кулекеев                      - Министр экономики Республики Казахстан
Жаксыбек Абдрахметович
Школьник                      - Министр энергетики, индустрии и
Владимир Сергеевич              торговли Республики Казахстан
Мухамеджанов                  - Министр юстиции Республики Казахстан
Бауржан Алимович
Келимбетов                    - Председатель Агентства по
Каират Нематович                стратегическому планированию
Республики Казахстан
(по согласованию)
Биманбетов                    - Председатель Агентства Республики
Бакытбек Тажибаевич             Казахстан по туризму и спорту
Канапьянов                    - заведующий Отделом внешних связей
Сержан Мусаханович              Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан, ответственный секретарь
Зверьков                      - директор Департамента международного
Вадим Павлович                  экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Джаксалиев                    - заместитель директора Департамента
Бахытжан Мухамбеткалиевич       экономической политики и специальных
программ Агентства по стратегическому
планированию Республики Казахстан
Суранчинова                   - консультант Отдела
Гульзада Битолековна            внешних связей Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Балгимбаев                    - президент ЗАО "ННК "Казахойл"
Нурлан Утебович                 (по согласованию)
Етекбай                       - президент ЗАО "Эйр Казахстан"
Ербол Габдуалиевич              (по согласованию)
Кулибаев                      - президент ЗАО по транспортировке
Тимур Аскарович                 нефти "КазТрансОйл" (по согласованию)
Масимов                       - председатель правления ОАО
Карим Кажимканович              "Народный Сберегательный Банк Казахстана"
(по согласованию)
Молдагалиева                  - президент фирмы
Мария Ташкенбаевна              "Казэкспо" (по согласованию)."
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)