Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 желтоқсан N 1824
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының құрылымын жетiлдiру және олардың құзыретiн нақтылау жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 13 қазандағы N 235 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Республикалық оқу-тәрбиелiк орталығы" республикалық қазыналық кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 сәуiрдегi N 413  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж.,N 13, 126-құжат):
қаулының атауындағы "Республикалық оқу-тәрбие орталығы" деген сөздер "Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Республикалық оқу-тәрбие орталығы" деген сөздер "Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Кәсiпорын қызметiнiң негiзгi нысанасы әлсiз, ауру балаларды, сондай-ақ экологиялық қолайсыз аймақтардың, әл-ауқаты төмен және көп балалы отбасыларының балаларын, балалар үйлерiндегi жетiм балаларды тәрбиелеу оқыту және сауықтыру болып айқындалсын";
6-тармақта:
екiншi абзацтағы "Республикалық оқу-тәрбие орталығы" деген сөздер "Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәсiпорынды қаржыландыру республикалық бюджеттен және заңдармен тиым салынбаған басқа да көздерден жүзеге асырылады".
3) <*>
Ескерту. 3)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111  қаулысымен .
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен Кәсiпорынның жарғысына тиiстi өзгерiстер енгiзсiн және оның әдiлет органдарында қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1824
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235 U990235_ "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1999 года N 413 P990413_ "О создании Республиканского казенного предприятия" "Республиканский учебно-воспитательный центр" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 126):
в названии постановления слова "Республиканский учебно-воспитательный центр" заменить словами "Республиканский учебно-оздоровительный центр "Бобек";
в пункте 1 слова "Республиканский учебно-воспитательный центр" заменить словами "Республиканский учебно-оздоровительный центр "Бобек";
в пункте 2 слова "Министерство здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан" заменить словами "Министерство образования и науки Республики Казахстан";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Основным предметом деятельности Предприятия определить воспитание, образование и оздоровление ослабленных, больных детей, а также детей из экологически неблагополучных регионов, малообеспеченных и многодетных семей, детей-сирот из детских домов";
в пункте 6:
в абзаце втором слова "Республиканский учебно-воспитательный центр" заменить словами "Республиканский учебно-оздоровительный центр "Бобек";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"финансирование Предприятия осуществляется из республиканского бюджета и из других источников, не запрещенных законодательством";
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111 )
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести соответствующие изменения в устав Предприятия и обеспечить его перерегистрацию в органах юстиции.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан