2001 жылға арналған республикалық бюджеттің жобасын әзірлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 11 қаңтар N 7-ө
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 2001 жылға арналған республикалық бюджеттің жобасын әзірлеу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Экономика министрлігі "Қазақстан республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2001-2005 жылдарға арналған Тұжырымдамасын және Индикативтік жоспарын әзірлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қарашадағы N 1811 P991811_ қаулысына сәйкес:
10 күн мерзімде Қазақстан Республикасының 2001 жылға және 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған әлеуметтік-экономикалық дамуының индикативтік жоспарын әзірлеу үшін қажетті құжаттар мен материалдардың тізбесін Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлігі, Энергетика, индустрия және сауда министрлігі, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөніндегі агенттігі (келісім бойынша) 2000 жылдың 10 қаңтарына дейін Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне бюджеттік жоспарлаудың методологиясы жөнінде ұсыныс енгізсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 2000 жылдың 15
қаңтарына белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президентінің "2001
жылға арналған республикалық бюджеттің жобасын әзірлеу жөнінде бюджеттік
комиссия құру туралы" Жарлығының жобасын әзірлесін және Үкіметке қарауға
енгізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О разработке проекта республиканского бюджета на 2001 год
Распоряжение Премьера-Министра Республики Казахстан от 11 января 2000 года N 7-р
В целях разработки проекта республиканского бюджета на 2001 год в соответствии с Законом Республики Казахстан Z990357_ "О бюджетной системе":
1. Министерству экономики Республики Казахстан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года N 1811 P991811_ "О разработке Концепции Индикативного плана социально-экономического развития Республики Казахстан на 2001-2005 годы":
в 10 дневный срок внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан Перечень необходимых документов и материалов для разработки индикативного плана социально-экономического развития Республики Казахстан на 2001 год и на период до 2005 года.
2. Министерству экономики, Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, акимам областей, гг. Астаны и Алматы, Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию), Агентству Республики Казахстан по стратегическому планированию (по согласованию) до 10 января 2000 года внести в Министерство финансов Республики Казахстан предложения по методологии бюджетного программирования.
3. Министерству финансов Республики Казахстан к 15 января 2000 года в установленном порядке разработать и внести на рассмотрение в Правительство проект Указа Президента Республики Казахстан "О создании Бюджетной комиссии по разработке проекта республиканского бюджета на 2001 год".
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)