"Қаныш Сәтпаев атындағы арна" республикалық мемлекетік кәсіпорны қызметінің мәселелері жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 9 ақпан N 6-ө
1. "Қаныш Сәтпаев атындағы арна" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының тиімді жұмысын қамтамасыз ету үшін оның проблемалық
мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында мына құрамда
ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов                 - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы         Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Әбділдаұлы         ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрінің орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Нефедов                 - Қазақстан Республикасы
Петр Петрович             Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Оразәлин                - Қазақстан Республикасының
Аманбол Мұхамедқалиұлы    Премьер-Министрі Кеңсесінің
Аймақтық даму бөлімінің
бас инспекторы
Мұртаза                 - Қазақстан Республикасының
Шерхан                    Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Шаекин                  - Қазақстан Республикасының
Рауан Михайлович          Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Кадюков                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Николай Викторович        министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті
төрағасының орынбасары
Кесікбаев               - Қазақстан Республикасының
Сұлтанғали Қабденұлы      Қаржы министрлігі Мемлекеттік
органдарды қаржыландыру
департаментінің директоры
Сағынтаев               - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы         Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі
төрағасының бірінші орынбасары
Рамазанов               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Аманбек Мырзахметұлы      ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің Су ресурстары
жөніндегі комитетінің төрағасы
Рябцев                  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анатолий Дмитриевич       ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің Су
ресурстары жөніндегі комитеті
төрағасының орынбасары
Смағұлов                - Қазақстан Республикасының
Болат Советұлы            Мемлекеттік кіріс министрлігі
Дәрменсіз борышкерлермен
жұмыс жөніндегі комитетінің
төрағасы орынбасарының
міндетін атқарушы
Қашқынбеков             - "Қаныш Сәтпаев атындағы арна"
Қайырберлі Әбжанұлы       республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры
Чолокиди                - "Қаныш Сәтпаев атындағы арна"
Константин Михайлович     республикалық мемлекеттік
кәсіпорны Қарағанды филиалының
директоры
Баталов                 - "Қаныш Сәтпаев атындағы арна"
Алексей Иванович          республикалық мемлекеттік
кәсіпорны бас директорының
орынбасары - Павлодар
филиалының директоры
Ыбыраева                - "Қаныш Сәтпаев атындағы арна"
Ардақ Мекенқызы           республикалық мемлекеттік
кәсіпорны бас директорының
орынбасары.

О создании Межведомственной рабочей группы по вопросам деятельности Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2002 года N 6-р
1. В целях выработки предложений по решению проблемных вопросов
Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша
Сатпаева" для обеспечения его эффективной работы создать межведомственную
рабочую группу в следующем составе:
Масимов                  - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович         Республики Казахстан, руководитель
Искаков                  - вице-министр природных ресурсов
Нурлан Абдильдаевич        и охраны окружающей среды Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Нефедов                  - вице-министр энергетики и минеральных
Петр Петрович              ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Муртаза                  - депутат Мажилиса Парламента Республики
Шерхан                     Казахстан (по согласованию)
Шаекин                   - депутат Мажилиса Парламента
Рауан Михайлович           Республики Казахстан (по согласованию)
Уразалин                 - главный инспектор Отдела
Аманбол Мухамедгалиевич    регионального развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Кадюков                  - заместитель Председателя Комитета
Николай Викторович         государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Кесикбаев                - директор Департамента финансирования
Султангали Кабденович      государственных органов Министерства
финансов Республики Казахстан
Сагинтаев                - первый заместитель Председателя Агентства
Бахытжан Абдирович         Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите конкуренции
и поддержке малого бизнеса
Рамазанов                - Председатель Комитета по водным ресурсам
Аманбек Мырзахметович      Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Рябцев                   - заместитель Председателя Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич        ресурсам Министерства природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Смагулов                 - исполняющий обязанности заместителя
Болат Советович            Председателя Комитета по работе с
несостоятельными должниками Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Кашкинбеков              - генеральный директор Республиканского
Каирберлы Абжанович        государственного предприятия "Канал имени
Каныша Сатпаева"
Чолокиди                 - директор Карагандинского филиала
Константин Михайлович      Республиканского государственного
предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева"
Баталов                  - заместитель генерального директора -
Алексей Иванович           директор Павлодарского филиала
Республиканского государственного
предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева"
Ибраева                  - заместитель генерального директора
Ардак Мекеновна            Республиканского государственного
предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева"

2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасының Үкіметіне екі ай мерзімде
"Қаныш Сәтпаев атындағы арна" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
тиімді жұмысын қамтамасыз ету үшін оның проблемалық мәселелерін шешу
жөнінде ұсыныстар берсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Қасымбеков Б.
Орынбекова Д.

2. Рабочей группе в двухмесячный срок представить в Правительство
Республики Казахстан предложения по решению проблемных вопросов
Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша
Сатпаева" для обеспечения его эффективной работы.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)