Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын және оны iске асыру жөнiндегi Iс-шаралар жоспарын әзiрлеу жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 27 ақпан N 11-ө
Қазақстан Республикасының Үкiметi мәжiлiсiнiң 2002 жылғы 25 ақпандағы
N 4 хаттамасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004
жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын (бұдан әрi - Бағдарлама) және оны
iске асыру жөнiндегi Iс-шаралар жоспарын (бұдан әрi - Жоспар) уақтылы
әзiрлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тiлеубердин                    - Қазақстан Республикасының
Алтай Абылайұлы                  Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
Басшысы, жетекшi
Еламанов                       - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы                  Энергетика және минералдық
ресурстар бiрiншi вице-министрi
Рябченко                       - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич                 Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм бiрiншi вице-министрi
Шнейдмюллер                    - Қазақстан Республикасының Көлiк
Владимир Викторович              және коммуникациялар бiрiншi
вице-министрi
Тәжияқов                       - Қазақстан Республикасының
Бейсенғали Шамғалиұлы            Ұлттық Банкi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Аймақов                        - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы              Экономика және сауда вице-министрi
Рахметов                       - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы                Мемлекеттiк кiрiс вице-министрi
Өтеулина                       - Қазақстан Республикасының
Хафиза Мұхтарқызы                Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау вице-министрi
Шамсутдинов                    - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинович             Әдiлет вице-министрi
Ойнаров                        - Қазақстан Республикасының
Азамат Рысқұлұлы                 Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау агенттiгi
төрағасының орынбасары
Тоқаев                         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Акбар Қуанышбайұлы               Министрiнiң Кеңсесi Жиынтық
талдау бөлiмiнiң меңгерушiсi
Сұлтанов                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақыт Тұрлыханұлы                министрлiгiнiң департамент
директоры
Мүсенова                       - Қазақстан Республикасы
Галина Ақайқызы                  Экономика және сауда
министрлiгiнiң департамент
директоры, хатшы
2. Қазақстан Республикасының тиiстi орталық және жергiлiктi атқарушы органдарының, сондай-ақ өзге де мемлекеттiк органдарының (келiсiм бойынша) басшылары 2002 жылғы 11 наурызға дейiн жұмыс тобына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiне 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес өздерiнiң материалдарын берсiн.

Об организации работы по разработке Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы и Плана мероприятий по ее реализации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2002 года N 11-р
В соответствии с протоколом заседания Правительства Республики
Казахстан от 25 февраля 2002 года N 4 и в целях своевременной разработки
Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы
(далее - Программа) и Плана мероприятий по ее реализации (далее - План):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Тлеубердин                   - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Алтай Аблаевич                 Республики Казахстан, руководитель
Елеманов Болат               - первый вице-Министр энергетики и
Далдаевич                      минеральных ресурсов Республики Казахстан
Рябченко                     - первый вице-Министр культуры, информации
Олег Григорьевич               и общественного согласия Республики
Казахстан
Шнейдмюллер                  - первый вице-Министр транспорта и
Владимир Викторович            коммуникаций Республики Казахстан
Таджияков                    - заместитель Председателя Национального Банка
Бисенгали Шамгалиевич          Республики Казахстан (по согласованию)
Аймаков                      - вице-Министр экономики и торговли Республики
Бауыржан Жанабекович           Казахстан
Рахметов                     - вице-Министр государственных доходов
Нурлан Кусаинович              Республики Казахстан
Утеулина                     - вице-Министр труда и социальной защиты
Хафиза Мухтаровна              населения Республики Казахстан
Шамсутдинов                  - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Ринат Шарафутдинович
Ойнаров                      - заместитель Председателя Агентства по
Азамат Рыскулович              регулированию естественных монополий,
защите конкуренции и поддержке малого
бизнеса
Тукаев                       - заведующий Сводным аналитическим отделом
Акбар Куанышбаевич             Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Султанов                     - директор департамента Министерства финансов
Бахыт Турлыханович             Республики Казахстан
Мусенова                     - директор департамента Министерства экономики
Галина Акаевна                 и торговли Республики Казахстан, секретарь
2. Руководителям соответствующих центральных и местных исполнительных органов, а также иных государственных органов (по согласованию) Республики Казахстан до 11 марта 2002 года представить рабочей группе, а также Министерству экономики и торговли Республики Казахстан свои материалы согласно приложениям 1, 2 и 3.

3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен:
жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша орталық атқарушы органдардың және өзге де мемлекеттiк органдардың (келiсiм бойынша) мамандарын тартуға, сондай-ақ Бағдарлама мен Жоспардың жобаларын әзiрлеу үшiн қажеттi ақпаратты сұратуға құқық берiлсiн;
жұмыс тобы Бағдарлама мен Жоспардың жобаларын әзiрлесiн және 2002
жылғы 18 наурызға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
қарауына енгiзсiн.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi
Бағдарламаны Қазақстан Республикасының Президентi бекiткеннен кейiн екi
апта мерзiмде белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
қарауына оны iске асыру жөнiндегi Iс-шаралар жоспарын енгiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 27 ақпандағы
N 11 өкiмiне
1-қосымша
Yкiметтiң 2002-2004 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасы
жобасының бөлiмдерi бойынша материалдар ұсынуға қойылатын
талаптар
Жалпы талаптар
Ұсыныстар 2002 жылғы 25 ақпанда Парламент мақұлдаған Үкiметтiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы баяндамаға (бұдан әрi - Баяндама) негiзделуi тиiс. Ұсыныстар Мемлекет басшысының 2002 жылға арналған Жолдауында, 2001 жылғы 16 желтоқсанда Қазақстан Республикасы тәуелсiздiгiнiң 10 жылдығына арналған салтанатты жиналыста, 2002 жылғы 25 қаңтарда аймақтар әкiмдерiмен болған кеңесте сөйлеген сөздерiнде берген тапсырмаларын ескеруi тиiс.
Ұсынылатын шаралар Баяндамада баяндалған мақсаттарға және басым мiндеттерге (2-бөлiм) қол жеткiзудi қамтамасыз етуi, нақты iс-шараларды, оларды жүзеге асырудың нысандары мен әдiстерiн қамтуы тиiс.
Материалдар қысқа, анық және кешендi баяндалсын. Орындаудың кезеңдiлiгi мен айқындылығы ескерiлсiн. Iс-шаралар:
үкiметтiң;
министрлiктердiң, агенттiктердiң;
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi құзыретiнiң деңгейi бойынша жiктелсiн.
Материалдар қағазға басылған және электрондық нұсқада ұсынылуы тиiс.
Қарiп - 14-мөлшер, қазақ тiлiнде: Тiмеs Каzакh, орыс тiлiнде: Тiмеs New Rомаn. Жол аралығы - бiр жарым интервал. Бөлiмдер бойынша жауапты орындаушылардың деректерi (телефон, факс, е-маil) көрсетiлуi тиiс.
Ұсыну форматы
Бөлiмнiң (тараудың, тармақтың) атауы
2002 жылғы 25 ақпанда Қазақстан Республикасының Парламентi мақұлдаған
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасы
туралы баяндаманың мазмұнына сәйкес.
Мақсаттар мен міндеттер
Баяндаманың тиісті бөлімі (тарауы, тармағы) бойынша іс-қимылдың
бірінші кезекті және орта мерзімді бағыттары басшылыққа алына отырып,
нақты тұжырымдалуы тиіс.
Қолдағы бар ресурстар
Орындау үшін сүйеніш негіздің; оң және теріс үрдістердің;
қолданылған, бірақ аяқталмаған шаралардың, сондай-ақ қолда бар
пайдаланылмаған резервтердің қысқаша сипаттамасы.
Мақсатқа жету жолдары
Қажетті нақты іс-шаралар:
орындалу нысаны;
кезеңділігі;
аймақтық, салалық және сектораралық қырлары;
салааралық және аймақаралық өзара іс-қимылдар тәсілдері;
нормативтік құқықтық қамтамасыз ету;
қажет болған ретте қаржылық ресурстар, қаржыландырудың болжамды
көздері; орындалуын бақылауды ұйымдастыру тәсілдері көрсетіле отырып,
сипатталады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 27 ақпандағы
N 11 өкiмiне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002-2004 жылдарға арналған
iс-қимыл бағдарламасы жобасының бөлiмдерiне
жауапты орындаушыларды
БЕКІТУ
___________________________________________________________________
Бағдарламаның бөлімдері                Жауапты орындаушылары
___________________________________________________________________

3. Рабочей группе в установленном порядке:
предоставить право привлекать специалистов центральных исполнительных органов и иных государственных органов (по согласованию) по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию для разработки проектов Программы и Плана;
разработать и внести в срок до 18 марта 2002 года на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проекты Программы и Плана.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан после утверждения Программы Президентом Республики Казахстан в двухнедельный срок внести в установленном порядке на рассмотрение Правительства Республики Казахстан План мероприятий по ее реализации.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 февраля 2002 года N 11
Требования к представлению материалов
по разделу проекта Программы действий
Правительства на 2002-2004 годы
Общие требования
Предложения должны основываться на Докладе о Программе Правительства на 2002-2004 годы, одобренном Парламентом 25 февраля 2002 года (далее - Доклад). Предложения должны учитывать поручения, данные Главой государства в K012002_ Послании на 2002 год, в выступлениях на торжественном собрании, посвященном 10-летию независимости Республики Казахстан 16 декабря 2001 года, совещании с акимами регионов 25 января 2002 года.
Предлагаемые меры должны обеспечивать достижение изложенных в Докладе целей и приоритетных задач (раздел 2), содержать конкретные мероприятия, формы и методы их осуществления.
Материалы излагать кратко, четко и комплексно. Учитывать этапность и реальность выполнения. Ранжировать мероприятия по уровню компетенции:
правительство;
министерства, агентства;
акимы областей и городов Астаны и Алматы.
Материалы должны быть представлены на бумажном и электронном
носителе. Шрифт - Times New Roman Cyr 14 размер (на русском языке),
шрифт - Тiмеs/Каzакh 14 размер (на казахском языке). Межстрочный
интервал - полуторный. Должны быть указаны реквизиты ответственных
исполнителей по разделам (тел., факс, е-маil).
Формат представления
Наименование раздела (главы, пункта)
В соответствии с содержанием Доклада о Программе Правительства
Республики Казахстан на 2002-2004 годы, одобренного Парламентом Республики
Казахстан 25 февраля 2002 года.
Цели и задачи
Должны быть сформулированы конкретно, исходя из первоочередных и
среднесрочных направлений действий по соответствующему разделу (главе,
пункту) Доклада.
Имеющиеся ресурсы
Краткое описание исходного базиса для выполнения, позитивных и
негативных тенденций, предпринятых, но не завершенных мер, а также
существующих неиспользованных резервов.
Пути достижения целей
Описание необходимых конкретных мероприятий с указанием:
формы исполнения;
этапности;
региональных, отраслевых и секторальных аспектов;
способов межотраслевого и межрегионального взаимодействия;
нормативного правового обеспечения;
при необходимости, финансовых ресурсов, предполагаемых источников
финансирования; способов организации контроля исполнения.
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 февраля 2002 года N 11
ЗАКРЕПЛЕНИЕ
ответственных исполнителей за соответствующими
разделами проекта Программы действий Правительства
Республики Казахстан на 2002-2004 годы
________________________________________________________________________
Разделы Программы          !      Ответственные исполнители
________________________________________________________________________

2. Үкімет                        Экономика және сауда министрлігі
Бағдарламасының мақсаты
мен басым міндеттері
3. Мемлекеттік реттеу
3.1. Кәсіби Үкімет               Экономика және сауда министрлігі,
Әділет министрлігі, Стратегиялық
жоспарлау жөніндегі агенттік
(келісім бойынша), Мемлекеттік
қызмет істері жөніндегі агенттік
(келісім бойынша)
3.2. Мемлекеттік басқару         Экономика және сауда министрлігі,
органдарының функциялары         Қаржы министрлігі, Әділет
мен өкілеттіктерін               министрлігі, Стратегиялық
айқындау және ажырату             жоспарлау жөніндегі агенттік
(келісім бойынша),
3.3. Мемлекеттік активтерді      Қаржы министрлігі, Экономика
басқару                          және сауда министрлігі,
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
3.4. Баға және тариф             Табиғи монополияларды реттеу,
саясаты                          бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттік, Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі,
Көлік және коммуникациялар
министрлігі, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының
әкімдері
3.5. Қоршаған ортаны             Табиғи ресурстар және қоршаған
қорғау және табиғат              ортаны қорғау министрлігі,
пайдалану                        Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттік, облыстардың, Астана
және Алматы қалаларының
әкімдері
4. Заң шығарушылық               Әділет министрлігі,
қызмет                           министрліктер мен агенттіктер
(белгіленген құзыретіне сәйкес
мәселелер тобы бойынша)
5. Қаржы және салық-
бюджет саясаты
5.1. Ақша-несие саясаты          Қаржы министрлігі, Ұлттық Банк
(келісім бойынша)
5.2. Салық саясаты               Мемлекеттік кіріс министрлігі,
Қаржы министрлігі, Қаржы
полициясы агенттігі
5.3. Бюджет саясаты              Қаржы министрлігі, Мемлекеттік
кіріс министрлігі, Экономика
және сауда министрлігі,
Стратегиялық жоспарлау
жөніндегі агенттік
(келісім бойынша)
5.4. Инвестициялық саясат        Экономика және сауда
министрлігі, Сыртқы істер
министрлігі
6. Әлеуметтік сала
6.1. Демографиялық даму          Демография және көші-қон
жөніндегі агенттік, Президент
жанындағы Отбасы және әйелдер
істері жөніндегі ұлттық комиссия,
облыстардың, Астана және
Алматы қалаларының әкімдері
6.2. Білім беру                  Білім және ғылым министрлігі,
облыстардың, Астана және
Алматы қалаларының әкімдері
6.3. Денсаулық сақтау            Денсаулық сақтау министрлігі,
облыстардың, Астана және
Алматы қалаларының әкімдері
6.4. Мәдениет                    Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрлігі,
Туризм және спорт жөніндегі
агенттік, облыстардың, Астана
және Алматы қалаларының әкімдері

2. Цель и приоритетные                Министерство экономики и торговли
задачи Программы Правительства
3. Государственное регулирование
3.1. Профессиональное                 Министерство экономики и торговли,
Правительство                         Министерство юстиции, Агентство по
стратегическому планированию (по
согласованию), Агентство по делам
государственной службы (по
согласованию)
3.2. Определение и разграничение      Министерство экономики и торговли,
функций и полномочий государственных  Министерство финансов, Министерство
органов управления                    юстиции, Агентство по стратегическому
планированию (по согласованию)
3.3. Управление государственными      Министерство финансов, Министерство
активами                              экономики и торговли, Министерство
энергетики и минеральных ресурсов
3.4. Ценовая и тарифная политика      Агентство по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса, Министерство энергетики и
минеральных ресурсов, Министерство
транспорта и коммуникаций, акимы
областей, городов Астаны и Алматы
3.5. Охрана окружающей среды и        Министерство природных ресурсов и
природопользование                    охраны окружающей среды, Агентство
по чрезвычайным ситуациям, акимы
областей, городов Астаны и Алматы
4. Законотворческая деятельность      Министерство юстиции, министерства и
агентства (по блоку вопросов в
соответствии установленной
компетенции)
5. Финансовая и налогово-бюджетная
политика
5.1. Денежно-кредитная политика       Министерство финансов, Национальный
Банк (по согласованию)
5.2. Налоговая политика               Министерство государственных доходов,
Министерство финансов, Агентство
финансовой полиции
5.3. Бюджетная политика               Министерство финансов, Министерство
государственных доходов, Министерство
экономики и торговли, Агентство по
стратегическому планированию (по
согласованию)
5.4. Инвестиционная политика          Министерство экономики и торговли,
Министерство иностранных дел
6. Социальная сфера
6.1. Демографическое развитие         Агентство по миграции и демографии,
Национальная комиссия по делам семьи
и женщин при Президенте, акимы
областей, городов Астаны и Алматы
6.2. Образование                      Министерство образования и науки,
акимы областей, городов Астаны и
Алматы
6.3. Здравоохранение                  Министерство здравоохранения, акимы
областей, городов Астаны и Алматы
6.4. Культура                         Министерство культуры, информации и
общественного согласия, Агентство по
туризму и спорту, акимы областей,
городов Астаны и Алматы

6.5. Спорт және салауатты        Туризм және спорт жөніндегі
өмір салты                       агенттік, Денсаулық сақтау
министрлігі, облыстардың, Астана
және Алматы қалаларының әкімдері
6.6. Жұмыспен қамту және         Еңбек және халықты әлеуметтік
еңбек                            қорғау министрлігі, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының
әкімдері
6.7. Әлеуметтік қорғау           Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі, Экономика
және сауда министрлігі,
облыстардың, Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
7. Нақты сектор
7.1. Минералдық-шикізат кешені   Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі, Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі, Экономика
және сауда министрлігі
7.2. Электр энергетикасы және    Энергетика және минералдық
көмір өнеркәсібі                 ресурстар министрлігі
7.3. Өңдеу өнеркәсібі            Экономика және сауда министрлігі,
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі,
облыстардың, Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
7.4. Құрылыс                     Экономика және сауда
министрлігі, облыстардың, Астана
және Алматы қалаларының әкімдері
7.5. Шағын және орта бизнес      Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттік, облыстардың, Астана
және Алматы қалаларының әкімдері
7.6. Ғылыми-технологиялық        Білім және ғылым министрлігі,
саясат                           Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі,
Экономика және сауда министрлігі
8. Көліктік инфрақұрылым         Көлік және коммуникациялар
министрлігі, Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі
9. Ауыл шаруашылығы              Ауыл шаруашылығы министрлігі,
Жер ресурстар басқару жөніндегі
агенттік, Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау министрлігі,
облыстардың, Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
10. Сауда саясаты
10.1. Сыртқы сауда               Экономика және сауда министрлігі,
Сыртқы істер министрлігі,
Мемлекеттік кіріс министрлігі
10.2. Ішкі сауда                 Экономика және сауда министрлігі,
Мемлекеттік кіріс министрлігі,
облыстардың, Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
11. Мемлекеттің қауіпсіздігін    Ішкі істер министрлігі, Қорғаныс
қамтамасыз ету, құқық            министрлігі, Әділет министрлігі,
тәртібін нығайту және            Төтенше жағдайлар жөніндегі
қылмысқа қарсы күрес             агенттік, Ұлттық қауіпсіздік
комитеті (келісім бойынша), Бас
прокуратура (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 27 ақпандағы
N 11 өкiмiне
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002-2004 жылдарға арналған
iс-қимыл бағдарламасын іске асыру жөніндегі
іс-шаралар жоспары
_________________________________________________________________________
Р/с! Іс-шара   ! Аяқтау! Орындалуына! Іске асыру !Күтілетін! Қаржыландыру
N !           !нысаны ! жауаптылар ! (орындалу) !шығыстар !  көздері
!           !       !            !  мерзімі   !         !
_________________________________________________________________________
1      2          3          4           5           6          7
_________________________________________________________________________
Бағдарламаның бөлігі

6.5. Спорт и здоровый образ жизни     Агентство по туризму и спорту,
Министерство здравоохранения, акимы
областей, городов Астаны и Алматы
6.6. Занятость и труд                 Министерство труда и социальной
защиты населения, акимы областей,
городов Астаны и Алматы
6.7. Социальная защита                Министерство труда и социальной
защиты населения, Министерство
экономики и торговли, акимы областей,
городов Астаны и Алматы
7. Реальный сектор
7.1. Минерально-сырьевой комплекс     Министерство энергетики и минеральных
ресурсов, Министерство природных
ресурсов и охраны окружающей среды,
Министерство экономики и торговли
7.2. Электроэнергетика и угольная     Министерство энергетики и минеральных
промышленность                        ресурсов
7.3. Обрабатывающая промышленность    Министерство экономики и торговли,
Министерство энергетики и
минеральных ресурсов, акимы
областей, городов Астаны и Алматы
7.4. Строительство                    Министерство экономики и торговли,
акимы областей, городов Астаны и
Алматы
7.5. Малый и средний бизнес           Агентство по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса, акимы областей, городов
Астаны и Алматы
7.6. Научно-технологическая политика  Министерство образования и науки,
Министерство энергетики и
минеральных ресурсов, Министерство
экономики и торговли
8. Транспортная инфраструктура        Министерство транспорта и
коммуникаций, Министерство энергетики
и минеральных ресурсов
9. Сельское хозяйство                 Министерство сельского хозяйства,
Агентство по управлению земельными
ресурсами, Министерство природных
ресурсов и охраны окружающей среды,
акимы областей, городов Астаны и
Алматы
10. Торговая политика
10.1. Внешняя торговля                Министерство экономики и торговли,
Министерство иностранных дел,
Министерство государственных доходов
10.2. Внутренняя торговля             Министерство экономики и торговли,
Министерство государственных доходов,
акимы областей, городов Астаны и
Алматы
11. Обеспечение безопасности          Министерство внутренних дел,
государства, укрепление правопорядка  Министерство обороны, Министерство
и борьба с преступностью              юстиции, Агентство по чрезвычайным
ситуациям, Комитет национальной
безопасности (по согласованию),
Генеральная прокуратура (по
согласованию)
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 февраля 2002 года N 11
План мероприятий по реализации Программы действий
Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы
___________________________________________________________________________
N !Мероприятие!  Форма   !Ответственные!   Срок   !Предполагаемые!Источник
п/п!           !завершения!за исполнение!реализации!   расходы    !финанси-
!           !          !             !(исполне- !              !рования
!           !          !             !   ния)   !              !
---------------------------------------------------------------------------
1 !     2     !     3    !      4      !     5    !       6      !    7
---------------------------------------------------------------------------
Раздел Программы

1. Жоспардың Үкімет деңгейінде шешілуі талап етілетін іс-шаралары.
2. Жоспардың министрліктер, агенттіктер, меморгандар деңгейінде
шешілуі талап етілетін іс-шаралары (ведомстволық).
3. Жоспардың облыстар, Астана мен Алматы қалаларының әкімдері
деңгейінде шешілуі талап етілетін іс-шаралары.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1. Мероприятия Плана, требующие решения на уровне Правительства.
2. Мероприятия Плана, требующие решения на уровне министерства,
агентства, госоргана (ведомства).
3. Мероприятия Плана, требующие решения на уровне акима области,
городов Астаны и Алматы.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)