Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 16 мамыр N 51-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.24. N 228 өкімімен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қаржы нарығын мемлекеттік реттеудің бірыңғай жүйесін ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 11 шілдедегі N 654 Жарлығы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес:
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20
өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсыну кестесінде:
3-бағанның тақырыбындағы ", БҚҰК (келісім бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 54-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тоқсан аяқталғаннан кейінгі 25-күн Ұлттық Банк (келісім бойынша)";
көрсетілген кестеге қосымшада:
3-бағанның тақырыбындағы ", Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссияның (келісім бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 24-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тоқсан аяқталғаннан кейінгі 25-күн Ұлттық Банк (келісім бойынша)".
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 2002 года N 51-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 24 сентября 2003 г. N 228
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 Указа Президента Республики Казахстан U010654_ "О мерах по организации единой системы государственного регулирования финансового рынка" от 11 июля 2001 года N 654:
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан R000020_ "Об утверждении графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан" от 9 февраля 2000 года N 20 следующие изменения:
в графике представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в заголовке графы 3 слова ", НКЦБ (по согласованию)" исключить;
в строке, порядковый номер 54, графу 3 изложить в следующей редакции: "25-го числа, после окончания квартала Нацбанк (по согласованию)";
в приложении к указанному графику:
в заголовке графы 3 слова ", НКЦБ (по согласованию)" исключить;
в строке, порядковый номер 24, графу 3 изложить в следующей редакции: "25-го числа, после окончания квартала Нацбанк (по согласованию)".
Премьер-Министр