Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші емес қызметкерлеріне еңбекақы төлеу мәселелері жөніндегі жұмыс топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 22 мамыр N 58-ө
"Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші емес қызметкерлеріне
еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы
11 қаңтардағы N 41
P020041_
қаулысының одан әрі іске асырылуы жөніндегі
ұсыныстарды әзірлеу және көрсетілген қаулыға сәйкес облыстар әкімдері
сұратып отырған жалақы төлеуге қосымша қаражат көлемінің дұрыстығын
анықтау мақсатында:
1. Жұмыс топтары құрылсын және олар мына облыстарға жіберілсін:
Ақмола облысына:
Қалиева                     - Қазақстан Республикасының
Анар Нұрдыбайқызы             Қаржы министрлігі Мемлекеттік
органдарды қаржыландыру
департаментінің басқарма
бастығы, жетекші;
Биболова                    - Қазақстан Республикасының
Айгүл Зұлпыхарқызы            Денсаулық сақтау министрлігі
Қаржы департаментінің бөлім
бастығы;
Төлеубеков                  - Қазақстан Республикасының
Дархан Азаматұлы              Қаржы министрлігі Қаржы
бақылау комитетінің бас
маманы - бас бақылаушы-тексерушісі;
Шарипова                    - Қазақстан Республикасының
Лариса Викторовна             Білім және ғылым министрлігі
Бюджет, жоспарлау және
қаржы департаментінің бас маманы;
Сыздықова                   - Қазақстан Республикасының
Лариса Михайловна             Экономика және сауда
министрлігі Аймақтық,
әлеуметтік саясат және
бағдарламалар департаментінің
бас маманы;
Ақтөбе облысына:
Құрманғалиева               - Қазақстан Республикасы
Аида Дәденқызы                Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік органдарды
қаржыландыру департаменті
директорының орынбасары,
жетекші;
Жаппаров                    - Қазақстан Республикасының
Марат Халелұлы                Қаржы министрлігі Қаржы
бақылау комитетінің бөлім
бастығы;
Сүйінтаева                  - Қазақстан Республикасының
Гүлқасима Рамазанқызы         Денсаулық сақтау министрлігі
Қаржы департаментінің
басқарма бастығы;
Қайырбекова                 - Қазақстан Республикасы
Дана Айтбайқызы               Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Әлеуметтік саясат департаментінің
бас маманы;
Жамбыл облысына:
Кесікбаев                   - Қазақстан Республикасының
Сұлтанғали Қабденұлы          Қаржы министрлігі Мемлекеттік
органдарды қаржыландыру
департаментінің директоры,
жетекші;
Мәдибекова                  - Қазақстан Республикасының
Нағима Шадиярбекқызы          Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Әлеуметтік саясат департаментінің
бас маманы;
Мыңжасаров                  - Қазақстан Республикасының
Ержан Тілекұлы                Қаржы министрлігі Қаржы
бақылау комитетінің бөлім
бастығы;
Мәженова                    - Қазақстан Республикасының
Күләндә Ілиясқызы             Білім және ғылым министрлігі
Бюджет, жоспарлау және
қаржы департаментінің бөлім
бастығы;
Жүнісова                    - Қазақстан Республикасының
Рымжан Жүнісқызы              Денсаулық сақтау министрлігі
Қаржы департаментінің бөлім
бастығы;
Нұрмаханбетова              - Қазақстан Республикасының
Нағима Жақсыбекқызы           Экономика және сауда
министрлігі Аймақтық, әлеуметтік
саясат және бағдарламалар
департаментінің бөлім бастығы;
Қызылорда облысына:
Юсупов                      - Қазақстан Республикасының
Бақыт Ранатұлы                Қаржы министрлігі Қаржы
бақылау комитетінің бөлім
бастығы, жетекші;
Серғазина                   - Қазақстан Республикасының
Күлбарам Ғалифанқызы          Қаржы министрлігі Мемлекеттік
органдарды қаржыландыру
департаментінің бас маманы;
Исаханова                   - Қазақстан Республикасының
Гүлжамыш Қабдырасымқызы       Білім және ғылым министрлігі
Бюджет, жоспарлау және
қаржы департаментінің бас
маманы;
Болатбаева                  - Қазақстан Республикасының
Сәуле Төреханқызы             Денсаулық сақтау министрлігі
Қаржы департаментінің
басқарма бастығы;
Оңтүстік Қазақстан облысына:
Амангелдиев                 - Қазақстан Республикасы
Ардақ Амангелдіұлы            Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті
төрағасының орынбасары,
жетекші;
Литвиненко                  - Қазақстан Республикасының
Татьяна Васильевна            Денсаулық сақтау министрлігі
Қаржы департаментінің
директоры;
Қайсенова                   - Қазақстан Республикасының
Гүлжихан Қабдылқайырқызы      Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Әлеуметтік саясат
департаментінің басқарма
бастығы;
Әубәкіров                   - Қазақстан Республикасы
Дүйсенбек Қаппарұлы           Қаржы министрлігінің Қаржы
бақылау комитеті басқарма
бастығының орынбасары;
Зопольская                  - Қазақстан Республикасының
Нина Ивановна                 Экономика және сауда
министрлігі Аймақтық,
әлеуметтік саясат және
бағдарламалар департаментінің
бас маманы.

О создании рабочих групп по вопросам оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 мая 2002 года N 58-р
В целях выработки предложений по дальнейшей реализации постановления
Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41
P020041_
"О
системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся
государственными служащими" и установления достоверности объема
дополнительных средств, запрашиваемых акимами областей на выплату
заработной платы в соответствии с указанным постановлением:
1. Создать рабочие группы и направить их в следующие области:
в Акмолинскую область:
Калиеву                  - начальника управления Департамента
Анар Нурдыбаевну           финансирования государственных органов
Министерства финансов Республики
Казахстан, руководителем;
Биболову                 - начальника отдела Финансового
Айгуль Зулпыхаровну        департамента Министерства
здравоохранения Республики Казахстан;
Тулеубекова              - главного специалиста - главного контролера-
Дархана Азаматовича        ревизора Комитета финансового контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан;
Шарипову                 - главного специалиста Департамента
Ларису Викторовну          бюджета, планирования и финансов
Министерства образования и науки
Республики Казахстан;
Сыздыкову                - главного специалиста Департамента
Ларису Михайловну          региональной и социальной политики и
программ Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан;
в Актюбинскую область:
Курмангалиеву            - заместителя директора Департамента
Аиду Даденовну             финансирования государственных органов
Министерства финансов Республики
Казахстан, руководителем;
Джапарова                - начальника отдела Комитета финансового
Марата Халеловича          контроля Министерства финансов Республики
Казахстан;
Суентаеву                - начальника управления Финансового
Гулкасиму Рамазановну      департамента Министерства
здравоохранения Республики Казахстан;
Каирбекову               - главного специалиста Департамента
Дану Айтбаевну             социальной политики Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан;
в Жамбылскую область:
Кесикбаева               - директора Департамента финансирования
Султангали Кабденовича     государственных органов Министерства
финансов Республики Казахстан,
руководителем;
Мадибекову               - главного специалиста Департамента
Нагиму Шадиярбековну       социальной политики Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан;
Мынжасарова              - начальника отдела Комитета финансового
Ержана Тилековича          контроля Министерства финансов Республики
Казахстан;
Маженову                 - начальника отдела Департамента бюджета,
Кулянду Ильясовну          планирования и финансов Министерства
образования и науки Республики Казахстан;
Жунусову                 - начальника отдела Финансового
Рымжан Жунусовну           департамента Министерства
здравоохранения Республики Казахстан;
Нурмаханбетову           - начальника отдела Департамента
Нагиму Жаксыбековну        региональной, социальной политики и
программ Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан;
в Кызылординскую область:
Юсупова                  - начальника отдела Комитета финансового
Бахыта Ранатовича          контроля Министерства финансов
Республики Казахстан, руководителем;
Сергазину                - главного специалиста Департамента
Кульбарам Галифановну      финансирования государственных органов
Министерства финансов Республики
Казахстан;
Исаханову                - главного специалиста Департамента
Гульжамыш Кабдрасимовну    бюджета, планирования и финансов
Министерства образования и науки
Республики Казахстан;
Болатбаеву               - начальника управления Финансового
Сауле Торехановну          департамента Министерства
здравоохранения Республики Казахстан;
в Южно-Казахстанскую область:
Амангельдиева            - заместителя председателя Комитета
Ардака Амангельдиевича     казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан, руководителем;
Литвиненко               - директора Финансового департамента
Татьяну Васильевну         Министерства здравоохранения Республики
Казахстан;
Кайсенову                - начальника управления Департамента
Гульжихан                  социальной политики Министерства труда и
Кабдылкаировну             социальной защиты населения Республики
Казахстан;
Аубакирова               - заместителя начальника управления
Дуйсенбека Каппаровича     Комитета финансового контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан;
Запольскую               - главного специалиста Департамента
Нину Ивановну              региональной, социальной политики и
программ Министерства экономики и
торговли Республики Казахстан.

2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі жұмыс топтарының
жүргізген жұмыс нәтижелері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002
жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысының одан әрі іске асырылуы жөніндегі
ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне табыс етсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

2. Министерству финансов Республики Казахстан по результатам работы,
проведенной рабочими группами, представить в Правительство Республики
Казахстан предложения по дальнейшей реализации постановления Правительства
Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41
P020041_
.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)