Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары, Әбу Даби әмірлігінің Тақ мұрагері Шейх Халифа Бин Заид Әл Нахаянның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 5 қазан N 153-ө
Қазақстан Республикасы мен Біріккен Араб Әмірліктері арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары, Әбу Даби әмірлігінің Тақ мұрагері Шейх Халифа Бин Заид Әл Нахаянның Қазақстан Республикасына 2002 жылғы 7-9 қазандағы ресми сапарын дайындау және өткізу жөніндегі Астана қаласындағы протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары, Әбу Даби әмірлігінің Тақ мұрагері Шейх Халифа Бин Заид Әл Нахаянның Қазақстан Республикасына 2002 жылғы 7-9 қазандағы ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі Астана қаласындағы ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша):
қосымшаға сәйкес Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясы мүшелерін орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету жөнінде қажетті шаралар қабылдасын;
2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясы мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындардағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары, Әбу Даби әмірлігі Тақ мұрагерінің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана және Ақтау қалаларының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана және Ақтау қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении официального визита Наследного принца Княжества Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов Шейха Халифы Бин Заида Аль Нахаяна в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 октября 2002 года N 153-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Объединенными Арабскими Эмиратами и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Наследного принца Княжества Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов Шейха Халифы Бин Заида Аль Нахаяна в Республику Казахстан с 7 по 9 октября 2002 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Наследного принца Княжества Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов Шейха Халифы Бин Заида Аль Нахаяна в Республику Казахстан с 7 по 9 октября 2002 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Наследного принца Княжества Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Актау;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Актау.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.

6. Астана қаласының және Маңғыстау облысының әкімдері Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясын күтіп алу және шығарып салу, Астана және Ақтау қалаларының әуежайлары мен көшелерін безендіру жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келісім бойынша) Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары, Әбу Даби әмірлігінің Тақ мұрагерін Астана қаласының әуежайында күтіп алу және шығарып салу рәсіміне қатыссын.
8. Маңғыстау облысының әкімі Біріккен Араб Әмірліктері Қарулы
Күштерінің Бас қолбасшысы орынбасарының, Әбу Даби әмірлігі Тақ мұрагерінің
құрметіне қабылдау ұйымдастырсын.
9. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2002 жылғы 5 қазандағы
N 153 өкіміне
қосымша
Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясы мүшелерін
орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету
жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясы мүшелерін (1+10) және бірге жүретін адамдарды Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйіне орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар) дайындау.
4. Делегация басшысы үшін кәдесыйлар және сыйлық сатып алу.
5. Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясын Астана және Ақтау
қалаларының әуежайларында күтіп алу және шығарып салу кезінде шай
дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың атынан
Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары,
Әбу Даби әмірлігінің Тақ мұрагері Шейх Халифа Бин Заид Әл Нахаянның
құрметіне Астана қаласында ресми қонақасы ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға
медициналық қызмет көрсету.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

6. Акимам города Астаны и Мангистауской области обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны и Актау.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Наследного принца Княжества Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов в аэропорту города Астаны.
8. Акиму Мангистауской области организовать прием в честь Наследного принца Княжества Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 5 октября 2002 года N 153-р
Организационные меры по размещению,
питанию и транспортному обслуживанию
членов официальной делегации
Объединенных Арабских Эмиратов
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов (1+10) и сопровождающих лиц в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили).
4. Приобретение сувениров и подарка для главы делегации.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Актау при встрече и проводах официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов.
6. Организация официального обеда от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в честь Наследного принца Княжества Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов Шейха Халифы Бин Заида Аль Нахаяна в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)