Қазақстан Республикасында мемлекеттiк бағдарламалар әзiрлеу ережесiн дайындау бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 21 қазан N 164-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Бағдарламаларды мемлекеттiкке жатқызу өлшемдерiн айқындау, оларды әзiрлеу, келiсу және бекiту тәртiбi жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев Ербол        - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тұрмаханұлы             бюджеттiк жоспарлау вице-министрi, жетекшi
Мүсенова Галина       - Қазақстан Республикасының Экономика және
Ақайқызы                бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық
саясат және бағдарламалар департаментiнiң
директоры, хатшы
Дауранов Ильдар       - Қазақстан Республикасы Экономика және
Наильевич               бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Экономикалық зерттеулер институты Шағын
және орта бизнес орталығының директоры
Жұмағұлов Ерлан       - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Әскерұлы                министрлiгiнiң Заңнама департаментi
директорының орынбасары
Қалиева Анар          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрдыбайқызы            министрлiгi Мемлекеттiк органдарды
қаржыландыру департаментiнiң директоры
орынбасарының мiндетiн атқарушы
Нұрмамбетов Жұман     - Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Бюджет
саясаты және жоспарлау департаментiнiң
бюджет саясаты басқармасы бастығының
орынбасары
Нұрашев Тимур         - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бекболатұлы             бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Стратегиялық жоспарлау және
инвестициялық саясат департаментi
директорының орынбасары
Тримов Нариман        - Қазақстан Республикасының Экономика және
Саматайұлы              бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Құқық және
ұйымдастыру жұмысы департаментiнiң
құқықтық және кадрлық қамтамасыз ету
басқармасы бастығының мiндетiн атқарушы
2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 1 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметіне Қазақстан Республикасында мемлекеттiк бағдарламалар әзiрлеу ережесi жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша орталық атқарушы органдардың және өзге мемлекеттiк органдардың мамандарын тартуға (келiсiм бойынша), сондай-ақ оған жүктелген міндеттерді орындау үшін қажетті ақпарат сұратуға құқық берілсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по выработке предложений по подготовке Правил разработки государственных программ в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 2002 года N 164-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 года N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 21 октября 2002 г. N 164-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по определению критериев отнесения программ к государственным, порядку их разработки, согласования и утверждения:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев Ербол       - вице-Министр экономики и бюджетного
Турмаханович           планирования Республики Казахстан,
руководитель
Мусенова Галина      - директор Департамента отраслевой
Акаевна                политики и программ Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Дауранов Ильдар      - директор Центра малого и среднего бизнеса
Наильевич              Института экономических исследований
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Жумагулов Ерлан      - заместитель директора Департамента
Аскерович              законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Калиева Анар         - и.о. заместителя директора Департамента
Нурдыбаевна            финансирования государственных органов
Министерства финансов Республики Казахстан
Нурмамбетов Жуман    - заместитель начальника управления
бюджетной политики Департамента бюджетной
политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Нурашев Тимур        - заместитель директора Департамента
Бекболатович           стратегического планирования и
инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Тримов Нариман       - и.о. начальника управления правового и
Саматаевич             кадрового обеспечения Департамента
правовой и организационной работы
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2002 года внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан предложения по Правилам разработки государственных программ в Республике Казахстан.
3. Рабочей группе в установленном порядке предоставить право привлекать специалистов центральных исполнительных органов и иных государственных органов (по согласованию) по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию для выполнения возложенных на нее задач.
Премьер-Министр