Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарының әскери қызметшiлерiне арналған нысанды киiм-кешек пен оларды кию құқығын пайдаланатын мемлекеттiк органдар мен ұйымдар қызметкерлерi, лауазымды адамдары мен жұмыскерлерi үшiн нысанды киiм дайындау мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 206-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарының әскери қызметшiлерiне арналған нысанды киiм-кешек пен оларды кию құқығын пайдаланатын мемлекеттiк органдар мен ұйымдар қызметкерлерi, лауазымды адамдары мен жұмыскерлерiне нысанды киiм дайындау үшiн отандық өндiрушiлердiң өнiмiн пайдалану жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әбiлғазы Қалиакбарұлы      және сауда вице-министрi, жетекшi
Власов                   - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Николай Афанасьевич        вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
жұмыс тобының мүшелері:
Айтуаров                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Болат Жүсiпұлы             сауда министрлiгiнiң Стандарттау,
метрология және сертификаттау жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары
Бодорин                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Юрий Владимирович          қауiпсiздiк комитетi бiрiншi басқармасы
бастығының орынбасары (келiсiм бойынша)
Дүйсембин                - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Исхан Исләмұлы             министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетi төрағасының орынбасары
Жүсiпбеков               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Қуанышбек Арғынғазыұлы     полициясы агенттiгi қаржы-шаруашылық
басқармасының бастығы
Несонова                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Татьяна Сергеевна          сауда министрлiгiнiң Индустриалдық
саясат департаментi тұтыну тауарлары
басқармасы бастығының орынбасары
Лисовский                - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
Александр Петрович         компаниясы" ЖАҚ Техникалық
департаментінің стандарттау, метрология
және сертификаттау басқармасы
метрология бөлiмiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Медетбеков               - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Уәлихан Жұматұлы           бақылау агенттiгi Қаржы-шаруашылық
басқармасы мемлекеттiк сатып алуды
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы
Поплавков                - Қазақстан Республикасының Төтенше
Владимир Петрович          жағдайлар жөнiндегi агенттiгi
Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет
бастығының орынбасары
Собецкая                 - Қазақстан Республикасы Бас
Ольга Даниловна            прокуратурасының материалдық-техникалық
қамтамасыз ету басқармасы бухгалтерлiк
есеп және есеп беру бөлiмiнiң
бас маманы (келiсiм бойынша)
Сорокин                  - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Владислав Владимирович     Күзет қызметi Төртiншi департаментiнiң
бiрiншi басқармасы бiрiншi бөлiмiнiң
аға офицерi (келiсiм бойынша)
Оразалинов               - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Марат Зайтуллаұлы          министрлiгiнiң Тыл департаментi
бастығының орынбасары
Фролов                   - Қазақстан Республикасы Республикалық
Павел Михайлович           ұланы Тыл, техника және қару-жарақ
басқармасы бастығының орынбасары - тыл
бөлiмiнiң бастығы (келiсiм бойынша)
Худова                   - Қазақстан Республикасы Жеңiл өнеркәсiп
Любовь Николаевна          кәсiпорындары қауымдастығының атқарушы
директоры (келiсiм бойынша)

О создании межведомственной рабочей группы по вопросам изготовления форменной одежды для сотрудников, должностных лиц и работников государственных органов и организаций, пользующихся правом их ношения и форменного обмундирования для военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 206-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 29 декабря 2002 г. N 206-p утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 г. N  442 .
С целью выработки предложений по использованию продукции отечественных производителей для изготовления форменной одежды сотрудникам, должностным лицам и работникам государственных органов и организаций, пользующихся правом их ношения и форменного обмундирования для военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований Республики Казахстан:
1. Создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Кусаинов                   - вице-Министр индустрии и торговли
Абельгази Калиакпарович      Республики Казахстан, руководитель
Власов                     - вице-Министр внутренних дел Республики
Николай Афанасьевич          Казахстан, заместитель руководителя
члены рабочей группы:
Айтуаров                   - заместитель Председателя Комитета по
Булат Юсупович               стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Бодорин                    - заместитель начальника первого
Юрий Владимирович            управления Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Дюсембин                   - заместитель Председателя Комитета
Исхан Ислямович              уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Жусупбеков                 - начальник финансово-хозяйственного
Куанышпек                    управления Агентства финансовой
Аргынгазинович               полиции Республики Казахстан
Несонова                   - заместитель начальника управления
Татьяна Сергеевна            потребительских товаров Департамента
индустриальной политики Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Лисовский                  - начальник отдела метрологии управления
Александр Петрович           стандартизации, метрологии и
сертификации Технического департамента
ЗАО "Национальная компания
"Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
Медетбеков                 - начальник отдела материально-
Валихан Джуматович           технического обеспечения
государственных закупок
финансово-хозяйственного управления
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Поплавков                  - заместитель начальника государственной
Владимир Петрович            противопожарной службы Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
Собецкая                   - главный специалист отдела
Ольга Даниловна              бухгалтерского учета и отчетности
управления материально-технического
обеспечения Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Сорокин                    - старший офицер первого отдела первого
Владислав Владимирович       управления четвертого департамента
Службы охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Уразалинов                 - заместитель начальника Департамента
Марат Зайтуллинович          тыла Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Фролов                     - заместитель начальника управления
Павел Михайлович             тыла, техники и вооружения - начальник
отдела тыла Республиканской гвардии
Республики Казахстан (по согласованию)
Худова                     - исполнительный директор Ассоциации
Любовь Николаевна            предприятий легкой промышленности
Республики Казахстан (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 1 маусымға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Yкiметiне отандық өндiрушiлер өнiмдерiнiң тұтынушылық ерекшелiктерiне қойылатын талаптарды белгiлеу, оларды өндiрудi, сатып алуды және олардан Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарының әскери қызметшiлерiне арналған нысанды киiм-кешек пен оларды кию құқығын пайдаланатын мемлекеттiк органдар мен ұйымдар қызметкерлерi, лауазымды адамдары мен жұмыскерлерiне нысанды киiм дайындау мүмкiндiгiн айқындау, сондай-ақ iшкi рынокты қорғаудың тарифтiк емес шаралары жөнiнде тұжырымдар мен ұсыныстар берсiн.
3. Жұмыс тобының жетекшiсiне мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың қажетті мамандарын оның жұмысына қатысуға тарту құқығы берiлсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2003 года представить в Правительство Республики Казахстан выводы и предложения по установлению требований к потребительским свойствам продукции отечественных производителей, определению возможности их производства, приобретения и изготовления из них форменной одежды для сотрудников, должностных лиц и работников государственных органов и организаций, пользующихся правом их ношения и форменного обмундирования для военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований Республики Казахстан, а также по нетарифным мерам защиты внутреннего рынка.
3. Предоставить руководителю рабочей группы право привлекать к участию в ее работе необходимых специалистов государственных органов и организаций.
Премьер-Министр