"Қазақалтын тау-кен металлургиялық концерні" ашық акционерлік қоғамының "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамы алдындағы берешегін өтеу бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2003 жылғы 6 наурыз N 30-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. "Қазақалтын тау-кен металлургиялық концерні" ашық акционерлік қоғамының "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамы алдындағы берешегін өтеу бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қабашев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Мақсат Рақымжанұлы         және сауда министрлігі Технологиялық
даму департаментінің директоры,
жетекші
Анарқұлов                - Қазақстан Республикасы
Марат Әбдешұлы             Премьер-Министрінің Кеңсесі Өндірістік
сала және инфрақұрылым бөлімінің
өнеркәсіп секторының меңгерушісі
Смағұлов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Болат Советұлы             министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитеті төрағасының орынбасары
Ыдырысов                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Марат Мәкейұлы             бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Салалық саясат және бағдарламалар
департаменті салааралық үйлестіру
басқармасының бастығы
Қасымова                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсия Салғарақызы           және сауда министрлігі химия
өндірістері және сирек металдар
басқармасының бастығы
Тәкелеков                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Кәрім Кәрімқұлұлы          және минералдық ресурстар министрлігі
атом өнеркәсібі бөлімінің бастығы
Фишер                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ирина Яковлевна            министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті мемлекеттің
қатысуы бар мемлекеттік емес
тұлғалармен жұмыс жөніндегі
басқармасының бас маманы
Балғожина                - "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом
Мархаба Мұхаметқалиқызы    компаниясы" жабық акционерлік қоғамы
Заң департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Кеулімжаева              - "Қазақстан Халық Банкі" ашық
Ғалия Қуатханқызы          акционерлік қоғамы Корпорациялармен
жұмыс жөніндегі N 2 департаментінің
директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по выработке предложений по погашению задолженности открытого акционерного общества "Горно-металлургический концерн "Казахалтын" перед закрытым акционерным обществом "Национальная атомная компания "Казатомпром"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2003 года N 30-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 6 марта 2003 г. N 30-p утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 г. N  442 .
1. В целях выработки предложений по погашению задолженности открытого акционерного общества "Горно-металлургический концерн "Казахалтын" перед закрытым акционерным обществом "Национальная атомная компания "Казатомпром" создать рабочую группу в следующем составе:
Кабашев                       - директор Департамента
Максат Рахимжанович             технологического развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, руководитель
Анаркулов                     - заведующий сектором
Марат Абдешович                 промышленности Отдела
производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Смагулов                      - заместитель Председателя Комитета
Болат Советович                 по работе с несостоятельными
должниками Министерства финансов
Республики Казахстан
Идрисов                       - начальник управления межотраслевой
Марат Макеевич                  координации Департамента отраслевой
политики и программ Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Касымова                      - начальник управления химических
Асия Салгараевна                производств и редких металлов
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Такелеков                     - начальник отдела атомной
Карим Каримкулович              промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Фишер                         - главный специалист управления по
Ирина Яковлевна                 работе с негосударственными лицами
с государственным участием Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Балгужина                     - директор юридического департамента
Мархаба Мухамедкалиевна         закрытого акционерного общества
"Национальная атомная компания
"Казатомпром" (по согласованию)
Кеулимжаева                   - директор департамента по работе с
Галия Куатхановна               корпорациями N 2 открытого
акционерного общества "Народный
Банк Казахстана" (по согласованию)

2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2003 жылғы 20 наурызға дейін "Қазақалтын тау-кен металлургиялық концерні" ашық акционерлік қоғамының "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамы алдындағы берешегін өтеу бойынша ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе до 20 марта 2003 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по погашению задолженности открытого акционерного общества "Горно-металлургический концерн "Казахалтын" перед закрытым акционерным обществом "Национальная атомная компания "Казатомпром".
Премьер-Министр