Кейбiр қалаларды жылумен жабдықтау проблемаларын шешу үшін ұсыныстарды әзiрлеу жөніндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 83-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Жамбыл облысының Жаңатас, Қаратау, Қостанай облысының Арқалық, Оңтүстік Қазақстан облысының Кентау қалаларын жылумен жабдықтау проблемаларын зерделеу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Исаев                        - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы            Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi,
жетекшi
Амангелдиев                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Амангелдiұлы             Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Өңiрлiк
саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментiнің
директоры, жетекшiнің
орынбасары
Райысов                      - Қазақстан Республикасының
Данар Дулатұлы                 Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Өңiрлiк
саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментi
жергіліктi қаржы органдарымен
әдiстемелiк жұмыс бөлiмiнің
бастығы, хатшы
Ведомствоаралық жұмыс тобының мүшелерi:
Әжiкенов                     - Қазақстан Республикасының
Серiкбай Мұратұлы              Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Электр
энергетикасы және қатты отын
департаментінің бас маманы
Балапанов                    - Қазақстан Республикасының
Зейнелқабден Тәукеұлы          Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Өңiрлік
саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментi
өңiрлiк саясат басқармасының
бастығы
Жұмабеков                    - Қазақстан Республикасы
Сағындық Байзақұлы             Премьер-Министрiнің Кеңсесi
Өңірлік даму бөлімiнің бас
инспекторы
Жұмажанов                    - Қазақстан Республикасы
Қайрат Ғафурұлы                Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау
жөнiндегi агенттігi Энергетика
секторын реттеу жөніндегі
департаментiнің бас маманы
Ким                          - Қазақстан Республикасының
Виссарион Валерьевич           Қаржы министрлiгi Қаржы
бақылау комитетi төрағасының
орынбасары
Райымбеков                   - Қазақстан Республикасы
Сайлаухан Ғазизұлы             Премьер-Министрiнің Кеңсесi
Өңiрлiк даму бөлiмiнің бас
инспекторы
Сейiлов                      - Қазақстан Республикасының
Қадіржан Әбдірахитұлы          Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттiгi Төтенше жағдайларды
мемлекеттік қадағалау,
техникалық және тау-кен
қадағалау жөнiндегi
департаментiнің бөлiм бастығы
Шәкенов                      - Қазақстан Республикасы
Мұхамбетқасым Қойшыбайұлы      Премьер-Министрiнің Кеңсесi
Өңiрлiк даму бөлiмiнiң бас
инспекторы

О создании Межведомственной рабочей группы по выработке предложений для решения проблем теплоснабжения некоторых городов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 2003 года N 83-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 7 мая 2003 года N 83-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по изучению проблем теплоснабжения городов Жанатас, Каратау Жамбылской области, Аркалык Костанайской области, Кентау Южно-Казахстанской области:
1. Создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Исаев                     - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан,
руководитель
Амангельдиев              - директор Департамента региональной
Ардак Амангельдиевич        политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Раисов                    - начальник отдела методической работы с
Данар Дулатович             местными финансовыми органами
Департамента региональной политики и
межбюджетных отношений Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Члены Межведомственной рабочей группы:
Ажикенов                  - главный специалист Департамента
Серикбай Муратович          электроэнергетики и твердого топлива
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Балапанов                 - начальник управления региональной
Зейнелькабден Таукенович    политики Департамента региональной
политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Жумабеков                 - главный инспектор Отдела регионального
Сагындык Байзакович         развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Жумажанов                 - главный специалист Департамента по
Кайрат Гапурович            регулированию энергетического сектора
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
Ким                       - заместитель председателя Комитета
Виссарион Валерьевич        финансового контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Раимбеков                 - главный инспектор Отдела регионального
Сайлаухан Газизович         развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Сейлов                    - начальник отдела Департамента по
Кадиржан Абдрахиевич        государственному надзору за
чрезвычайными ситуациями, техническому
и горному надзору Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным ситуациям
Шакенов                   - главный инспектор Отдела регионального
Мухамбеткасым               развития Канцелярии Премьер-Министра
Койшибаевич                 Республики Казахстан

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы осы қалаларды жылумен жабдықтау проблемаларын шешу және халықтың коммуналдық төлемдердi төлеуiн ұйымдастыру жөнiндегі ұсыныстарды әзiрлесiн және 2003 жылғы шiлдеде Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Межведомственной рабочей группе выработать и внести в июле 2003 года в Правительство Республики Казахстан предложения по решению проблем теплоснабжения данных городов и организации оплаты населением коммунальных платежей.
Премьер-Министр